Vodafone Bedava İnternet

Vodafone Bedava İnternet paketleri. Türkiye’de kendini sürekli geliştiren ve müşterilerine yeni özellikler sunan Vodafone, bedava internet paketleri sunmaktan da geri kalmıyor. Vodafone bedava internet paketlerini kullanarak o kampanyadan hak ettiğiniz GB’ları doyasıya kullanabilirsiniz.

İnternet kullanımı arttıkça insanların mobil internet ihtiyaçları da o denli artmakta. İnternet kullanım oranlarını Mobile kaptıran Masaüstü bilgisayarlar, artık sadece evde ve iş yerlerinde kullanılır oldu. İnsanlar işe giderken, otobüste, kafe de, gezerken cep telefonundan internet kullanmakta. Bazen mobil internet paketinizi yenileyecek bütçeniz olmayabilir veya kampanyalardan faydalanmak isteyebilirsiniz, işte bu noktada Vodafone Bedava İnternet paketleri imdadınıza yetişecek.

Vodafone Bedava İnternet paketi yapma işlemi için bu sayfamızda sizlere güncel olarak hediye internet paketlerini sunacağız. Burada ki paketler Vodafone tarafından sunulan hediye paketlerdir, herhangi bir başka yöntem bulunmamaktadır.
Vodafone Bedava İnternet paketleri

Vodafone Bedava İnternet Paketleri


Vodafone Yanımda Uygulaması

Play Store veya iTunes üzerinden indirebileceğiniz Vodafone Yanımda uygulamasına pazartesi günleri giriş yaparak bedava internet paketi kazanabilirsiniz.

Vodafone Yanımda uygulamasına pazartesi günleri giriş yaptıktan sonra ilgili kısıma girerek günlük 500 MB bedava internet kazanabilirsiniz. Uygulama içerisinde tek yapmanız gereken pazartesi günleri uygulamaya giriş yaparak “Bana Ne Var” kampanyasına ulaşmak. Bana ne var kısmından günlük hediye 500 MB hesabınıza tanımlatabilirsiniz.


Vodafone Yasal E-Fatura Hediye internet

Vodafone efatura veya sms ile fatura sistemine geçerek hediye internet paketi kazanabilirsiniz. Bu pakete abone olduğunuz taktirde faturalarınız artık efatura olarak mail adresinize ve cihazınıza sms olarak gelecektir. ( EVİNİZE FATURA GELMEYECEK BU ABONELİKTEN SONRA, LÜTFEN BUNUN BİLİNCİNDE OLUN )

Kampanyaya nasıl dahil olabilirim:

EFATURA boşluk EPOSTA adresinizi yazıp 7000’e kısa mesaj gönderiniz.
Sms olarak fatura almak istiyorsanız SMSFATURA yazıp 7000’e kısa mesaj göndererek katılabilirsiniz.

KAMPANYA NE ZAMAN SONA ERECEK: 30.11.2017 tarihine kadar geçerlidir.


 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.