19 Ekim 2017 Perşembe

İnternet Avcıları Oyunu Nedir ? Vodafone İnternet Avcıları Nasıl Oynanır ?

Türkiye'de gençlere yönelik kampanyalar artmaya başladı. Vodafone'da gençleri düşünerek, gençlerin bedava internet paketi kazanmalarına yönelik bir oyun tasarlamış. 26 yaş altı gençler için tasarlanmış bu oyun ile internet paketlerinizi arttırabileceksiniz.

vodafone internet avcıları

Vodafone İnternet Avcıları Nedir ?


• Vodafone İnternet Avcıları oyununda yapmanız gereken tek şey, konumuzun etrafında bulunan Bit adı verilen kırmızı yaratıkları avlamak ve avladığınız bitleri hediye internet paketine veya indirimli internet paketine çevirmek.
• Artırılmış Gerçeklik (AR) destekli çalışan internet avcıları oyununda, telefon kamerası kullanılmaktadır. Vodafone internet avcıları oyununda, kamerayı açtığınızda etrafınızda bulunan bit adı verilen kırmızı yaratıkları üzerine dokunarak avlayabilirsiniz.
• Bu kırmızı bitler yakın konumuzda bulunduğu gibi başka noktalarda da bulunabilir. Bunları avlamak için konumuzu dolaşarak biraz daha genişletmeye çalışın.
• Bu topladığınız kırmızı bitlerle ücretsiz internet paketi elde edebilir veya internet paketinizin limitini arttırabilirsiniz.
• İnternet avcıları oyunu Turkcell ve Türk Telekomda da kullanılabilir mi?: Vodafone internet avcıları oyununu Vodafone abonesi olmayan kişilerde oynayabilir. Avladığınız kırmızı bitler hesabınızda kalır, daha sonra dilerseniz Vodafone aboneliğine geçip bu bitleri kullanabilirsiniz.

Vodafone İnternet Avcıları Nasıl Oynanır ?


Tek yapmanız gereken oyunu açmak ve yakın konumuzda bulunan kırmızı bit adı verilen yaratıkları ekrana dokunarak avlamak. İşte bu kadar basit. Ne kadar çok dolaşırsanız o kadar çok kırmızı bit avlayabilirsiniz.

vodafone internet avcıları nedir

Vodafone İnternet Avcıları indir


Buraya tıklayarak uygulamayı Android telefonunuza yükleyebilirsiniz.

iOS Cihazlarınız için buradan indirebilirsiniz.

NOT: Her gün toplayabileceğiniz bit sayısı 600'dür. Fazlasını toplasanız bile silinebilir.

vodafone internet avcıları nasıl oynanır

Lorem ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.

3 yorum:

  1. İyi günler 30 bin toplasak iPhone 7 plus alabiliyormuyuz bide şart warmı ne zaman kadar geçerli tarih

    YanıtlayınSil
  2. Konumum açık ama bitler hiç gözükmüyor sebebi ne olabilir ?

    YanıtlayınSil
  3. günlük maximum 600 mu olacak sürekli. Eğer öyle olursa benim son güne 29.257 olacak malesef

    YanıtlayınSil


EmoticonEmoticon