2 Temmuz 2017 Pazar

Instagram bad request 400 hatası çözümü nedir ?

En sık kullanılan Sosyal medya uygulamalarından birisi olan Instagram, sorunları ile de tanınıyor. Bu kadar kişinin kullanmasından mı bilemeyiz ancak Instagram'ın başı hatalardan bir türlü kurtulmuyor. Bu sorunlardan birisi de Instagram bad request 400 hatası. Instagram bad request 400 hatası çözümünü bu sayfamızda sizlere aktaracağız.

Instagram Bad Request 400 Hatası Nasıl Çözülür ?


Bazı kullanıcılar Instagram profilinde bu hatayı gördüğünde bazen paniğe kapılmakta ancak bu hatanın sizle bir alakası olmadğını belirtmek isteriz. Peki bu hatanın amacı nedir diye sorabilirsiniz. Bu hata Instagram sunucularının o an ki işleme cevap verememesi yüzünden kaynaklanmaktadır. Bu hata sunucu tabanlı olduğu için sizlik bir şey olmadığını bilerek rahatlamanızı istiyoruz.

Instagram Bad Request 400

Tabi yukarıda rahatlamanızı istediğimiz konu uygulamada negatif hiç bir şey yapmadığınızı varsayarak dile getiriyoruz. Sunucu tabanlı olduğu gibi sizden kaynaklı bir sorunda olabilir. 3. parti uygulamaları ( takipçi kasma gibi ) sıkça kullandıysanız da bu hatayı alabilirsiniz. Peki Instagram bad request 400 çözümü yok mu dediğinizi duyar gibiyim.

Instagram bad request 400 hatası çözümü için en verimli çözüm biraz beklemeniz. Sunucu tabanlı bir hata olur ise istediğinizi yapın yine de o an erişemezsiniz. Ancak yine de bazen çözüm olabiliyor.

  • Instagram uygulamasını cihazınızdan kaldırın ve ardından telefonunuzun önbelleğini ve çerezlerini temizleyin.

  • Instagram uygulamasını Play Store üzerinden tekrar yükleyin ve kullanıcı adınızı, şifreniz ile tekrar giriş yapın.

  • Halen çözülmedi ise Opera uygulamasını indirerek VPN aracılığı ile giriş yapmayı deneyebilirsiniz.

  • Bilgisayarınız üzerinden instagram.com'a giriş yaparak da kullanmaya devam edebilirsiniz.

Lorem ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.

Comments


EmoticonEmoticon