Periscope Hesap Silme / Scope Hesabı Nasıl Silinir ?

periscope hesap silme

Periscope hesap silme. Telefon ile canlı yayın çılgınlığını başlatan Periscope, 2017 yılında Scope ismi ile yoluna devam ediyor. Bu uygulamadan zamanla sıkılan veya artık canlı yayın yapmak istemeyen kullanıcılar Scope hesap silme, Periscope hesabı nasıl silinir sorularına cevap arıyorlar.

Periscope üzerinden yayın yapan kullanıcılar birbirini takip ederek bir sonraki yayınlarına ulaşabiliyorlar. Önerilen ve En son şeklinde canlı yayınları sıralayabilir, dilerseniz de kendiniz de yayın yapabilirsiniz. “Yayın yapmam ben ya” diyorsanız bir daha düşünün derim. Periscope’e gelen en son özelliklerden birisi olan Süper Kalp özelliği ile gerçek para kazanabilirsiniz.

periscope hesap silme
Scope hesabı nasıl silinir

Periscope uygulaması canlı yayın alanında her ne kadar lider olsa da, keyifli olsa da bazen kullanıcılar sıkılabiliyor. Kullanıcılar bazen yapılan yayınlardan sıkılabilir veya artık kullanmak istemeyebilir. İşte böyle zamanlarda Periscope profili nasıl silinir, Scope hesap işlemlerini aramaya başlıyorlar.

Periscope Hesabımı Nasıl Silebilirim ?

Scope uygulamasında hesabınızı silmek için yapmanız gerekenler;

  • Periscope hesap silme işlemine başlamadan önce Android veya iOS telefonunuzdan Periscope uygulamasını açın.
  • Ardından uygulamanın sağ üst kısmında yer alan profil sekmesine dokunun.
  • Açılacak olan ekrandan aşağı kısımlara inip ayarlar kısmına geçiş yapın.
  • Açılan pencerede en alt bölümde yer alan “Hesabı Devre Dışı Bırak” seçeneğini seçin ve açılan uyarı penceresindeki onay kısmını Devre Dışı Bırak diyerek hesabınızı kapatın.

periscope hesap silme periscope hesap silme periscope hesap silme periscope hesap silme

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.