2 Mart 2017 Perşembe

WhatsApp “Yeni Mesajınız Olabilir” Bildirimi

Sms'in uzun süre devam eden liderliğini bir çırpıda kendi ellerine almayı başaran WhatsApp, günümüze kadar kullanıcı sayısını arttırarak ilerlemeyi başardı. Son gelen güncellemeler ile beraber kullanıcıları için daha interaktif bir ortam yaratmaya çabalayan WhatsApp, Instagram'da da yer alan hikayeler özelliğini de bu çaba doğrultusunda kullanıcılarına sundu.

whatsapp yeni mesajınız olabilir

Güncelleme sayılarının artması ile beraber bazen ekstra özellikler veya hatalar yer alabiliyor. Son gelen güncelleme ile beraber bildirim kısmında WhatsApp yeni mesajınız olabilir yazısı çıkmaya başladı.

WhatsApp yeni mesajınız olabilir nedir ?


WhatsApp uygulaması açık iken mesajlarımızı tek tek okuruz ve o an gelen mesajlar bildirim kısmında görünmeyebilir. Veya mesajlar geldiğinde bildirim kısmını temizleriz ve mesajları okumadan bildirim kısmından temizleriz. WhatsApp yeni mesajınız olabilir sorunu da tam olarak budur.

whatsapp yeni mesajınız olabilir

WhatsApp, okumadığımız ve bildirim kısmından temizlediğimiz mesajları tekrar hatırlatmak için bildirim kısmında bize yeni mesajınız olabilir uyarısını vermekte. Yeni mesajınız olabilir uyarısı sessize aldığınız gruplardan da gelebilir. Bu uyarıyı almak istemiyorsanız WhatsApp'ın ayarlar kısmından bildirimleri kapatabilirsiniz ancak bu sefer hiç bir bildirim gelmeyeceği için kötü bir seçenek olabilir.

Lorem ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.

2 yorum:

  1. Yeni Mesajınız bildirimi acill kapatılmalı telefonum kilitliyken ne mesajın geldiği gözüküyor nede ses çıkarıyor whatsapp’ı açınca mesajlar geliyor mesajın geldiğini görmem için ekranı açık tutmam mı gerekicek çok gereksiz bir uygulama.. Bu özelliği yapabilen kapatma özelliğini de yapsaymış daha kullanışlı olurdu..

    YanıtlayınSil
  2. Yeni Mesajınız bildirimi acill kapatılmalı telefonum kilitliyken ne mesajın geldiği gözüküyor nede ses çıkarıyor whatsapp’ı açınca mesajlar geliyor mesajın geldiğini görmem için ekranı açık tutmam mı gerekicek çok gereksiz bir uygulama.. Bu özelliği yapabilen kapatma özelliğini de yapsaymış daha kullanışlı olurdu...

    YanıtlayınSil


EmoticonEmoticon