6 Aralık 2016 Salı

Vodafone Yanımda "Bana Ne Var" Pazartesi Kampanyası

Operatörler artık düz operatör sistemi olmaktan çok sunduğu kampanyalar ile kullanıcılarını cezbetmek istiyor. Turkcell Salla Kazan özelliği yaptı ve Vodafone'da Yanımda uygulamasını kullanarak #Bananevar özelliği sayesinde kullanıcılarına birbirinden güzel hediyeler sunuyor.

Vodafone Bana Ne Var Özelliğini Nasıl Kullanabilirim ?


Öncelikle Vodafone Yanımda uygulamasını cihazınıza indirip BANA NE VAR kısmına ulaşmanız gerekiyor. Eğer cihazınız Akıllı telefon değil ise; BANANEVAR yazıp 5065’e ücretsiz SMS gönderebilirsiniz. Sadece pazartesi günleri aktif oluyor. Hediyenizi almayı unutmayın.

Vodafone yanımda uygulaması ile Bana ne var nasıl kullanılır ?


Vodafone Yanımda uygulamasını indirip cihazınıza kurduktan sonra uygulama içerisinden Bana Ne Var kısmındaki "Hediyenizi almak için tıklayın" seçeneğine dokunun. Eğer bu yazı gözükmüyorsa uygulamanızı güncelleyin Play Store üzerinden.

Pazartesi Sürprizi seçeneğinin olduğu yerde “Tıkla, Hediyeni Gör” şeklinde bir ibare olmalı.

İlk kez katılıyorsanız; Bana Ne Var – İzin isteği’ne (Her Pazartesi Bana Ne Var’ın sunduğu SİZE ÖZEL hazırlanan HEDİYENİZİ önümüzdeki haftadan itibaren görmek için izniniz gerekiyor.) İzin Veriyorum’a basarak; izin isteği sms’inin gönderilmiş olması gerekiyor. (İzin veriyorum’a bastığınızda ONAY yazıp 1000’e sms gönderiliyor). (İzin verdikten sonra önümüzdeki haftadan itibaren hediyenin görüleceği belirtiliyor.).

Ayrıca Pazartesi günleri Vodafone yanımda uygulaması açılmıyor, yavaş gibi sorunlar ile karşılaşabilirsiniz. Aşırı bir yüklenme olduğu için böyle bir sorun yaşanmakta.

Ayrıntılı bilgi: http://www.vodafone.com.tr/Servisler/vodafone-yanimda-uygulamasi.php

Vodafone yanımda bana ne var

Lorem ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.

1 yorum:

  1. Merhaba benim bir sorunum var yardimci olun lütfen vodafone yanimda uygulaması açılmıyor

    YanıtlayınSil


EmoticonEmoticon