8 Aralık 2016 Perşembe

Vodafone Bedava İnternet 2017

Operatör firmaları arasında yer alan ve kısa zamanda en büyük yatırımlardan birisini yapan Vodafone firması yeni yaptığı kampanyalar ile bünyesine müşteri çekmeye devam etmektedir. Aralıklarla yapılan promosyonlar aracılığı ile kullanıcılara bedava haklar veren Vodafone 2017 yılında da hediye paketler verecek. Peki 2017 yılında Vodafone bedava internet verecek mi? Vodafone 2017 ücretsiz internet detayları.

Vodafone bedava internet

Vodafone Bedava İnternet Kampanyaları 2017


Her geçen gün yeni kampanyaları ile karşımıza çıkmakta olan Vodafone 2017 yılında da kullanıcılara beleş internet verecek. Peki Vodafone bedava internet paketi nasıl yapılır ?

Öncelikle Vodafone'nin Google Play Store'de Vodafone Self uygulaması bulunmaktadır. Hediye internet kazanmak isteyenler için oldukça uygun bir kampanya düzenleyen Vodafone bu uygulamayı indirenlere hediye internet paketi sunmaktadır. Sizlerde bu uygulamayı ücretsiz olarak indirerek hattınıza beleş internet paketi tanımlanmasını sağlayabilirsiniz.
Faturalı faturasız tüm Vodafone kullanıcıları, Vodafone Yanımda uygulamasını kullanarak bedava internet alınabilir. Vodafone Yanımda uygulamasına girip üst soldaki alt alta üç çizgiye bastıktan sonra

Ek Paket Al seçeneğine giriş yapın.

Ardından İnternet paketleri yazan yere girin.

Ücretsiz 1GB Hediye İnternet seçeneğine giriş yaptıktan sonra

Satın Al‘a basın.

İnternetin ne kadar süre olduğu belli değil ancak yukarıdaki işlemi yaptıktan sonra Vodafone size ne kadar süre internet verdiğini SMS ile belirtiyor. Satın almadan önce 0 TL, ücretsiz veya bedava yazdığına dikkat ediniz. Vodafone Yanımda uygulamasını buradan indirebilirsiniz.
Yine Vodafone faturasını kağıt olarak değil de SMS olarak cep telefonuna ya da e-mail olarak posta adresine almak isteyenlere ücretsiz internet vermektedir. Sizlerde ağaçların kesilmesini önlemek istiyor ve SMS ya da e-mail aracılığı ile faturanızı almak istiyorsanız 15 gün boyunca geçerli 1 GB Vodafone bedava internet kampanyasından yararlanabilirsiniz. Bu kampanyaya kayıt olmak için EFATURA boşluk e-mail adresinizi yazıp 7000'e gönderebilirsiniz.
Yine Vodafone kullanıcıları ABONESUPER2GB yazıp 3636'ya göndererek ücretsiz 2 GB beledava internet hakkı kazanabilir. Paketin dolmasına az bir süre kala paketi mutlaka iptal etmeniz gerekmektedir aksi takdirde paket yenilenecek ve hattınızdan bakiye kesilecektir.

Haftalık 1GB Bedava İnternet (Aylık 1GB Bedava İnternet)


Vodafone ücretsiz internet kampanyalarından bir diğeri de haftalık 1GB paketi. Haftalık 1GB bedava internet paketini kazanmak için Google Play veya App Store dan Vodafone Yanımda uygulamasını indirmeniz yeterlidir. Ardından indirilen uygulamaya giriş yaparak 1GB bedava internet kazanabilirsiniz. Şize gelen şifreniz ile giriş yaptıktan sonra Paketler, İnternet Paketleri bölümünde 1GB Haftalık Hediye paketini satın alınız. Bu paket Vodafone’nun bütün abonelerine tamamen ücretsizdir. Daha önce haftalık olarak verilen 500MB paket artık aylık 1GB olarak verilmektedir. Paketi ayda sadece bir yapabilirsiniz ve 30 gün sonra tekrardan paketi ücretsiz bir şekilde yine alabilirsiniz. Paketin süresi dolduktan sonra 1 Ay (30 gün) sonra paketiniz sistem tarafından iptal edilecektir. Sonra tekrardan aynı paketi satın alarak yine aylık 1GB’lık paketi ücretsiz kazanmış olacaksınız.

Paket2 SURPRIZ yazıp 6666’ya ücretsiz sms gönderin size özel kırmızı kampanyası dahilinde hediyeler sizlere verilsin. Genelde dakika, sms ve internet içeriklerinden biri veriliyor.

Lorem ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.

Comments


EmoticonEmoticon