14 Aralık 2016 Çarşamba

Instagram Hesabında Bazı Sıradışı Hareketler Fark Ettik Sorunu ( ÇÖZÜM )

Instagram uygulamasını Facebook'un satın almasından sonra bir çok yeni özellikler gelmeye başladı. Bu özellikler arasında kullanıcıları memnun edende var etmeyenlerde. Memnun etmeyen özellikleri bir kenara bırakacak olursak, en çok memnun etmeyenler arasında uygulamalarda çıkan hatalar bulunmakta. Bu hatalardan biriside Hesabınızda bazı sıra dışı hareketler fark ettik hesabını doğrulamak için sana bir güvenlik kodu göndereceğiz" sorunudur.

Bu sorun ile karşılaşan kullanıcılar kendilerince " acaba ne yaptım " şeklinde düşünmekteler. Hesabınızda sıra dışı hareketler fark ettik derken insanın aklına her şey gelebiliyor.

Hesabında Bazı Sıradışı Hareketler Fark Ettik

Hesabında Bazı Sıradışı Hareketler Fark Ettik hatası neden geliyor, çözümü nedir ?


Bu hatayı almanızın tabiki de bir çok nedeni olabilir. Hesabınıza düzenli olarak giriş yaptığınız IP adresinizin dışında bir yerden giriş yaptığınızda hesap güvenliği açısından bu hatayı alabilirsiniz. Veya aynı anda farklı illerden giriş yaparsanız da bu sorun ile karşılaşabilirsiniz.

Eğer hesabınızda Instagram takipçi arttırma, beğeni getirme gibi uygulamalar var ise sorunun kaynağı da bunlar olabilir. Bu tarz uygulamalar "Instagram Hesabında Bazı Sıradışı Hareketler Fark Ettik" hatanızı almanıza neden olabilir. Bu hatayı aldığınızda kayıtlı telefon numaranıza veya E-posta adresinize doğrulama kodu gönderilmektedir. Gönderilen doğrulama kodunu onaylayarak hesabı kullanmaya devam edebilirsiniz.

Gelen kod ile doğrulama işleminizi yaptıktan sonra Instagram uygulamasından Ayarlar> Uygulamaları yönet seçeneğine giriş yaparak burada yer alan tüm uygulamalara verilen yetkileri iptal ediniz. Bu işlemi de yaptıktan sonra Instagram hesabınızın şifresini yenileyin ve hesabınıza bağlı email adrenizi ve telefon numaranızı kontrol ediniz.

Lorem ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.

20 yorum:

 1. Kardeşim facebookumu sildim ve kayitli telefon numaram iptal oldu instagram sifremi bildigim halde giremiyorum bu hatayi aliyorum, nasil cozecem

  YanıtlayınSil
 2. Benim ne telefonuma neden mail adresime bi doğrulama kodu gelmedi. Ben ne yapabilirim şimdi

  YanıtlayınSil
 3. doğrulama kodu bir türlü gelmiyor ne yapmam gerek? lütfen bir şey söyleyin

  YanıtlayınSil
 4. Benim de aynı şekilde mail adresime doğrulama kodu gelmiyor kafayı yicem şifremi bildiğim halde instagramıma giremiyorum. Durumu çözen arkadaşlardan yardım istiyorum.lütfen

  YanıtlayınSil
 5. Instagram hesabında sıradışı hareketler fark ettik yazısı çıkıyor. Kod gönder diyorum ama e mail hesabıma kod gelmiyor ? Yardım edebilir misiniz ?

  YanıtlayınSil
 6. telefonum kapalı e posta şifeemi hatırlamıyorum ne yapabilirim

  YanıtlayınSil
 7. Vermekİstemiyor15 Şubat 2017 10:59

  E-postaya doğrulama kodu gönderiyorum ama gelmiyor

  YanıtlayınSil
 8. E-postama 6 haneli kod gelmiyor ne yapmam gerek

  YanıtlayınSil
 9. E postaya nerden we nasıl girilioo
  instgram hesabım gidiçek yoksaa

  YanıtlayınSil
 10. Yaa bu onay kodu gelmiyor e postana gonderdik diyor sifremide bilmiyorum

  YanıtlayınSil
 11. e postama kod gelmiyor ne yapıcam

  YanıtlayınSil
 12. girebildiysen banada anlatırmısın nasıl yaptığını

  YanıtlayınSil
 13. Kodu girdim yanış diyor

  YanıtlayınSil
 14. e postam yanlislikla silindi benden onay kodu istiyor ne yapmaliyim instagramim gitti suan acil yardim eder misiniz

  YanıtlayınSil
 15. kodu yolladığım halde kabul etmiyor lütfenyardım edin

  YanıtlayınSil
 16. instagram kodu yolladığım halde kabul etmiyor

  YanıtlayınSil
 17. Benim eposta adresine erişimim kalmadı tel. numarasina baglayamaz mıym lütfen yardım edin

  YanıtlayınSil
 18. Beyler Bayanlar Bazı Sırdadışı Olaylar Farkettik Derse Yapacağınız Bilgisayarınıza Geçin Sekmede Hesabınıza Bağlantılı Olan Facebooku Açın Sonra Yan Sekmeden İnstagrama Girin Orda Facebook İle Giriş Yap a Tıklayın Bundan Sonra Hesabınıza Giriyor Sonra Telefondan Facebook İle Girin Diyin Ondan Sonra Girer. Sonra Ayarlardan Şifrenizi Yenileyin Hotmailinize Girin Oraya Birşey Gelcek Mavi Kutucuğa Tıklayın Zaten Yeni Şifre Yazacak .

  YanıtlayınSil
 19. İmstgram hesabıma attıgım hıkaye diğer hesabımdada cıkıyor ve hesap karıstı nasıl düzeltebilirim yardımcı olurmusunuz

  YanıtlayınSil
 20. banada yardım edermisin girebildiysen lütfen

  YanıtlayınSil


EmoticonEmoticon