Instagram Hesabında Bazı Sıradışı Hareketler Fark Ettik Sorunu ( ÇÖZÜM )

Hesabında Bazı Sıradışı Hareketler Fark Ettik

Instagram uygulamasını Facebook’un satın almasından sonra bir çok yeni özellikler gelmeye başladı. Bu özellikler arasında kullanıcıları memnun edende var etmeyenlerde. Memnun etmeyen özellikleri bir kenara bırakacak olursak, en çok memnun etmeyenler arasında uygulamalarda çıkan hatalar bulunmakta. Bu hatalardan biriside ” Hesabınızda bazı sıra dışı hareketler fark ettik hesabını doğrulamak için sana bir güvenlik kodu göndereceğiz” sorunudur.

Bu sorun ile karşılaşan kullanıcılar kendilerince ” acaba ne yaptım ” şeklinde düşünmekteler. Hesabınızda sıra dışı hareketler fark ettik derken insanın aklına her şey gelebiliyor.

Hesabında Bazı Sıradışı Hareketler Fark Ettik

Hesabında Bazı Sıradışı Hareketler Fark Ettik hatası neden geliyor, çözümü nedir ?

Bu hatayı almanızın tabiki de bir çok nedeni olabilir. Hesabınıza düzenli olarak giriş yaptığınız IP adresinizin dışında bir yerden giriş yaptığınızda hesap güvenliği açısından bu hatayı alabilirsiniz. Veya aynı anda farklı illerden giriş yaparsanız da bu sorun ile karşılaşabilirsiniz.

Eğer hesabınızda Instagram takipçi arttırma, beğeni getirme gibi uygulamalar var ise sorunun kaynağı da bunlar olabilir. Bu tarz uygulamalar “Instagram Hesabında Bazı Sıradışı Hareketler Fark Ettik” hatanızı almanıza neden olabilir. Bu hatayı aldığınızda kayıtlı telefon numaranıza veya E-posta adresinize doğrulama kodu gönderilmektedir. Gönderilen doğrulama kodunu onaylayarak hesabı kullanmaya devam edebilirsiniz.

Gelen kod ile doğrulama işleminizi yaptıktan sonra Instagram uygulamasından Ayarlar> Uygulamaları yönet seçeneğine giriş yaparak burada yer alan tüm uygulamalara verilen yetkileri iptal ediniz. Bu işlemi de yaptıktan sonra Instagram hesabınızın şifresini yenileyin ve hesabınıza bağlı email adrenizi ve telefon numaranızı kontrol ediniz.

“Instagram Hesabında Bazı Sıradışı Hareketler Fark Ettik Sorunu ( ÇÖZÜM )” üzerine 19 yorum.

  1. Kardeşim facebookumu sildim ve kayitli telefon numaram iptal oldu instagram sifremi bildigim halde giremiyorum bu hatayi aliyorum, nasil cozecem

  2. Benim ne telefonuma neden mail adresime bi doğrulama kodu gelmedi. Ben ne yapabilirim şimdi

  3. Benim de aynı şekilde mail adresime doğrulama kodu gelmiyor kafayı yicem şifremi bildiğim halde instagramıma giremiyorum. Durumu çözen arkadaşlardan yardım istiyorum.lütfen

  4. Instagram hesabında sıradışı hareketler fark ettik yazısı çıkıyor. Kod gönder diyorum ama e mail hesabıma kod gelmiyor ? Yardım edebilir misiniz ?

  5. e postam yanlislikla silindi benden onay kodu istiyor ne yapmaliyim instagramim gitti suan acil yardim eder misiniz

  6. Beyler Bayanlar Bazı Sırdadışı Olaylar Farkettik Derse Yapacağınız Bilgisayarınıza Geçin Sekmede Hesabınıza Bağlantılı Olan Facebooku Açın Sonra Yan Sekmeden İnstagrama Girin Orda Facebook İle Giriş Yap a Tıklayın Bundan Sonra Hesabınıza Giriyor Sonra Telefondan Facebook İle Girin Diyin Ondan Sonra Girer. Sonra Ayarlardan Şifrenizi Yenileyin Hotmailinize Girin Oraya Birşey Gelcek Mavi Kutucuğa Tıklayın Zaten Yeni Şifre Yazacak .

  7. İmstgram hesabıma attıgım hıkaye diğer hesabımdada cıkıyor ve hesap karıstı nasıl düzeltebilirim yardımcı olurmusunuz

Bir cevap yazın