5 Aralık 2016 Pazartesi

Cep Telefonu Kapalıyken Alarm Çalar mı ?

Akıllı telefonların oldukça yaygınlaşması ile beraber artık neredeyse alarm çalan o eski saatlerimizden eser yok diyebiliriz. Akıllı telefonlar hayatımızı kolaylaştırmasının yanı sıra bazen kendi kendince yaptığı hatalar yüzünden zorlaştırabilmekte de. Hal böyle olunca bu sorunlar Akıllı telefonları akılsız telefon yapabiliyor.

Bazı kullanıcılar Cep telefonu kapalıyken alarm neden çalmıyor şeklinde sitemkar bir soru yöneltmiş. Telefon kapalıyken alarm çalmıyor nedeni nedir? sayfamızda bizde sizlerle beraber telefon kapalıyken alarm neden çalmaz gibi sorulara yanıt bulmaya çalışacağız.

Bazen çoğu kullanıcıların akıllarında telefon kapalıyken alarm çalar mı sorusu sıkça dile gelmekte. Bazı Akıllı telefonlar kapalı olsa bile alarmları çalmakta ve kullanıcılarını sabahları madur etmemekte. Ancak çoğu cihazda özellikle Android telefonlarda telefon kapalıyken alarm çalmıyor. Bu sorunun çözümü ise oldukça basit.

telefon kapalıyken alarm çalar mı

Telefon kapalıyken alarm çalmıyor, çözümü nedir ?


Eğer Telefonunuzu gece boyu yanınızda duracağı için zarar vermemesi açısında kapatıyorsanız artık kapatmyın. Telefonunuzu kapattığınızda alarm çalmayacağı için bu sabah size daha fazla zarar verecektir : ) Bunun yerine telefonunuzun alarmını kurun ve telefonunuzu uçak moduna alın. Telefonunuz uçak modunda iken Wifi ağı ve GSM bağlantısı olmayacağı için yanı başınızda dursa bile zarar vermeyecektir ve Uçak modunda alarmınız da çalar.

Lorem ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.

Comments


EmoticonEmoticon