19 Kasım 2016 Cumartesi

Turkcell Emocan Nedir, Ne işe yarar ? ( Emocan Kampanyaları )

Turkcell, yaptığı yeniliklere ekstra özellikler katmaya devam ediyor. Yapmış olduğu Emocan karakterleri ile yeni reklam yüzlerini hazırlayan Turkcell, bu karakterler ile kendi kampanyalarını TV reklamları ile duyurmayı planlıyor. Bu animasyon karakterleri ile 7'den 70'e hitap etmeyi amaçlayan Turkcell, 6 farklı karakter ile belli bir konsept oluşturmuş durumda.

Emocanlarla ilgili açıklama yapan Turkcell Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı İsmail Bütün, ''22 yıldır sektörün lider markası olarak her zaman müşterilerimizi odağımızda tutuyor, seslerine kulak veriyoruz. Emocanları yaratırken de müşterilerimizin iç görülerini dinledik, ünlü birini seçmek yerine herkesin çok seveceğine inandığımız 6 kendine özgü karakter ile karşılarına çıkmayı tercih ettik. 7'den 70'e herkesin kendisinden bir şeyler bulacağı Emocanlar sayesinde halkımızın markamızla olan gönül bağını arttırmayı hedefliyoruz" dedi.

Emocan nedir

Turkcell Emocan karakterleri


Zeki Emocan: Emocanların en akıllısı. Hesabını bilir, kaliteden ödün vermez. Karşılaştığı olay ne olursa olsun, onun mutlaka akıllıca bir çözümü vardır.

Pamuk Emocan: Emocanların en iyi kalplisi. Kötülük nedir bilmez. Tam bir Pollyanna'dır. Karşılaştığı olaylara hep pozitif tarafından bakar

Racon Emocan: Emocanların en ağır abisi. Babacan tavırlarıyla dikkat çeker, delikanlılıktan ve harbilikten asla ödün vermez.

Sefa Emocan: Emocanların en keyfine düşkünü. En yakın arkadaşları internet ve yemeklerdir. Üşengeç tavırlarıyla dikkat çeker.

Organik Emocan: Her şeyin doğalını sever. İnsana ve doğaya saygı duyar. Kocaman yüreğinde herkese muhakkak bir yer vardır. Duygularını gitarıyla dile getirmeyi çok sever.

Tıstıs Emocan: Emocanların en endişeli, en ürkeğidir. Karşısına çıkan hemen hemen her şeyden ürker fakat arkadaşları daima onun yanındadır.

Bu emocan karakterleri ile güzel kampanyalar görebiliriz.

İlgili kaynak: https://www.turkcell.com.tr/emocanlar

Lorem ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.

1 yorum:


EmoticonEmoticon