Header Description

LightBlog

Breaking

10 Kasım 2016 Perşembe

Turkcell Bedava İnternet

Operatör firmaları arasında yer almakta olan Turkcell yaptığı yatırımlar ile kullanıcı çekmeye ve kendi firmasını kullanan müşterileri kaçırmamaya çalışmaktadır. Kimilerine göre paketlerinin fiyatlarının yüksek olduğu söylenmekte olan Turkcell aralıklarla yaptığı kampanyalar sonucu müşterilerine ve hatlarını taşıyanlara özel bedava internet paketleri sunmaktadır.

Peki Turkcell'in 2017 yılında sunacağı bedava internet paketleri var mı? Turkcell bedava internet nasıl yapılır?

Turkcell'in 2017-2018 Güncel internet paketlerini bu sayfamızda bir araya getireceğiz. Buradan takipte kalabilirsiniz. > http://www.ceply.net/turkcell-bedava-internet

turkcell bedava internet paketleri 2017

Turkcell Bedava İnternet Paketleri


YENİ PAKETLER: 

Turkcell Yaani uygulamasını indir kazan - DEVAM EDİYOR.

turkcell yaani indir

Turkcell 25 Ekim 2017 tarihi itibari ile yerli arama motorunu kullanıcılarına tanıttı. Play Store'dan bu yeni uygulamayı Turkcell hattınız ile indirirseniz 1 GB internet paketi kazanabiliyorsunuz. Android cihazınız için Buradan , iOS cihazınız içinse buradan indirebilirsiniz.

Bu yeni arama motorunu Turkcell hattınız ile kullanmaya devam ettiğiniz taktirde, başka hediyelerde kazanabilirsiniz.

BiP Arkadaşını Getirene 1GB Hediye Kampanyası - DEVAM EDİYOR... Bip uygulamasını kullanarak 5 arkadaşını davet edersen ve arkadaşların bip uygulamasını yüklerse, 30 gün geçerli 1 GB internet paketinin sahibi olabilirsiniz. SÜRE: 31 Aralık 2017 tarihine kadar geçerli.Turkcell BİP ile Hediye 16GB İnternet! Turkcell yeni "Bi Ara" kampanyası ile bedava internet sahibi olabilirsiniz. BİP uygulamasından 30 kişiyi arayıp konuşuyorsunuz ve 16GB internet sizin oluyor.

04 Kasım 2017 tarihine kadar geçerli.

Otomatik Ödeme Talimatına 2 GB İnternet!


Turkcell bireysel faturalı müşterilerin otomatik ödeme talimatı vermeleri halinde ilk ödeme gününden itibaren başlayacak olan aylık 2 gb cepten internet bedava verilecek.


Turkcell kendisiyle pazarlama ve tanıtım amaçlı haberleşme izni verenlere 1GB hediye internet veriyor. Hediyenizi aldıktan sonra bu izni iptal edebilirsiniz.


Hediyeyi almak için ETK IZIN yazıp 2200‘a gönderin.Ramazan’a Özel Bedava İnternet ( 15 HAZİRAN 2017 TARİHİNDE EKLENDİ )


Turkcell müşterileri Ramazan'da internetin keyfini sürmeye devam edecek. Ramazan ayında operatörlerin bedava internet kampanyaları kıyasıya yarışmaya başladı. BiP mesajlaşma uygulamasından konuştuğunuz kişi ve mesaj sayısı kadar internet kazanabilirsiniz. (Ramazan ayında 24 Haziran 2017 tarihine kadar geçerlidir)

BiP üzerinden:

- 5 farklı kişiye mesaj atın, gece sahurda (02:00 – 06:00) kullanmalık toplam 2 GB hediye internet;

- 10 farklı kişiye mesaj atın, ramazan boyunca hafta sonları (cumartesi-pazar) kullanmalık 2 gb hediye internet;

- 15 farklı kişiye mesaj atın, Haftalık 1 GB hediye internet;

- 20 farklı kişiye mesaj atın, Haftalık 2 GB hediye internet;

- 25 farklı kişiye mesaj atın, Aylık 2 GB hediye internet;

- 50 farklı kişiye mesaj atın, aylık 10 GB hediye internet kazanın. Aylık 10GB kampanyası, 200.000 kişi ile sınırlıdır: bu katılım sayısına ulaşıldıktan sonra müşterilere 3 GB internet tanımlanır.

Dergilik Hediye 1 GB Kampanyası! 


Google Play Store üzerinden Turkcell'e ait olan "Dergilik" isimli uygulamayı telefonunuza yükleyiniz. Ardından uygulamada yer alan herhangi bir dergiyi indirin ve haftalık 1 GB internet paketi kazanın. (Kampanya 12 mayıs 2018 tarihine kadar geçerlidir ve 30 günde 1 kez faydalınabilir. )

TURKCELL BEDAVA İNTERNET PAKETLERİ ( YENİ ) - Videolu anlatım15 OCAK 2017 GÜNCELLEME / ÇALIŞAN PAKET

Turkcell Toplantıdayım YENİ !! Haftalık internet paketi vermekte.

Turkcell, ücretsiz internet sunarak uygulamalarını kullanıcılarına tanıtmayı hedefliyor. Turkcell Toplantıdayım uygulamasında, toplantı gibi yerlerde sesli notunuzu uygulamaya tanıtarak sizi arayanlara dinleteceğiniz başarılı bir uygulama. Uygulamayı Google Play Store'dan indiren Turkcell aboneleri 1 GB internet paketi kazanmakta.
Daha sonra bu uygulamayı iptal etmek isterseniz “IPTAL TOPLANTI” yazıp 2222’e gönderebilirsiniz.
GOLLER CEPTE UYGULAMASI İLE BEDAVA İNTERNET

- Gollercepte uygulamalarından herhangi birini (Gollercepte 1903-Gollercepte 1905-Gollercepte 1907-Gollercepte 1967) Google Play Store’dan ilk defa indiren müşterilere günlük 500MB hediyesi verilecektir. Buna ek olarak uygulama aracılığı ile arkadaşlarını davet edip indirten kullanıcılara ek 500mb günlük internet verilecektir.

Son Tarih: 31 Aralık 2017
Bu içeriği okuyanlar bu içeriklere de baktı :)

Android Turkcell internet Ayarları Nasıl Yapılır ?


Turkcell En Ucuz internet Paketi


Turkcell Emocan Nedir, Ne işe yarar ?


Turkcell müşteri çekmek adına kota koyarak ücretsiz internet sunmaktadır. Peki bu tariflerin süresi var mı? Turkcell'in sunduğu bedava internet paketlerinden yararlanmak için belirlenmiş olan süre zarfları içerisinde pakete kayıt yaptırmanız gerekmektedir aksi takdirde internet paketini alamazsınız.

Genç Turkcell'in sunmuş olduğu yeni yıl paketine kaydınızı yaptırarak aşağıda belirtildiği gibi hediye internetlere sahip olabilirsiniz. Bu sayede 7 gün boyunca yurt içinde geçerli 1 GB ya da 500 MB internet kazanabileceğiniz gibi 5 bin ve bin ücretsiz SMS hakkı da kazanabilirsiniz.

Yine Turkcell kendi müşterilerine özel 3 ayda bir ücretsiz internet sunmaktadır. Sizlerde bu ücretsiz internet paketinden yararlanmak istiyorsanız 3AY1GB yazıp 2222'ye kısa mesaj atabilir ve 3 ayda bir hediye internet alabilirsiniz.

Telefonunuza BİP Messenger uygulamasını yükleyip 5 gün boyunca arkadaşlarınıza en az 10 mesaj gönderirseniz 5. gün size Turkcell 1 GB hediye internet paketi sunacaktır. Turkcell'in sahibi olduğu goller cepte, toplantıdayım gibi paketlerine kayıt yaptırarak internet paketi alabileceğiniz gibi Ramazan aylarında da SAHUR yazıp 2222'ye gönderip ücretsiz internet hakkı elde edebilirsiniz.