24 Kasım 2016 Perşembe

Türk Telekom Sınırsız İnternet Paketleri

1 Nisan 2016 tarihinde 4,5G'ye geçilmesi ile operatör firmalarının sınırsız internet paketi yapacağı kullanıcılar tarafından düşünülmekteydi. Son zamanlarda yaptığı kampanyalar ile sürekli gündemde olan Türk Telekom'un kısa süre içerisinde sınırsız internet paketlerini kullanıma sunacağı beklenirken açıklama geldi ve hızlı sınırsız internet paketleri kullanıma sunuldu. Peki Türk Telekom hat sahipleri sınırsız interneti nasıl alabilir? Sınırsız internet paketleri nedir? İşte tüm detaylar.

Türk Telekom Sınırsız İnternet Paketi

Türk Telekom Sınırsız İnternet Paketi


Türk Telekom 4,5G'ye geçilmesi ile birlikte sınırsız interneti kullanıma sundu. Ancak belli bir kota konuldu ve bu kota geçildikten sonra internet hızı düşüyor. Bu sayede adil kullanım kotası sınırı konulmuş oluyor.

Hızlı Sınırsız 8 GB internet paketi sayesinde sınırsız şekilde internete girebilirsiniz. Jet hızı ile gireceğiniz internetinizin kotası 8 GB olduktan sonra hızınız malesef düşmekte ve bundan sonra istediğiniz kadar internetinizi kullanabilirsiniz. Bu paketin fiyatı 63 TL olarak belirlenmiş durumdadır.

Hızlı Sınırsız 2 GB internet paketinde de 2 GB internet paketiniz dolana kadar fiber şekilde internete girebilir ve dolduktan sonra 96kbps hız ile internette dolaşabilirsiniz. Söz konusu paketin fiyatı 33 TL olarak belirlenmiş.

Sınırsız 4 GB ve Sınırsız 8 GB paketleri ise özel paketlerdir. Bu paketler ile sınırsız şekilde internete girebilirsiniz ancak fiber şekilde kotanız dolana kadar internete giremezsiniz. Paketi aldığınızda normal internet paketleri hızında giriş yapabilir ve kotanızı doldurduktan sonra düşük hızda sınırsız şekilde internete girebilirsiniz.

Lorem ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.

Comments


EmoticonEmoticon