21 Kasım 2016 Pazartesi

İsimsiz Olarak Mesaj Gönderebileceğiniz Mesajlaşma Uygulamaları

Sosyal medyanın iyice geliştiği şu dönemlerde herkes isimsiz olarak mesaj göndermenin yollarını aramaya başladı. Kimileri sevdiğina açılmak için anonim olarak mesaj göndermeye çalışmakta kimileri isi numaralarını gizleyerek yakınlarını aramaktadır.

Peki isimsiz olarak mesaj gönderme uygulaması olsa ve sevdiğimize ya da yakınlarımıza bu uygulama ile mesaj göndersek ve o bizim kim olduğumuzu bilmese nasıl olur? Şüphesiz yakınlarını sürpriz yapmak, şaka yapmak ya da açılmak için harika olur denilebilir. Sizler için bu yazımızda isimsiz olarak nasıl mesaj gönderilebileceğini programlar ile belirteceğiz.

isimsiz mesaj gönderme

Wondr Uygulaması
Wondr uygulaması oldukça bilinen bir yazılımdır. Öncelikle bu uygulamayı kullanabilmek için bir twitter'a sahip olmanız gerekiyor. Çünkü bu uygulama Twitter ile beraber çalışmakta ve orada ki kişi listenizi içine çekerek onlara anonim şekilde mesaj göndermenizi sağlamaktadır.

Roomvine Uygulaması
Roomvine uygulması için herhangi bir Android İşletim sistemine ya da iOS İşletim sistemine sahip olmanız yeterlidir. Bu uygulama aracılığı ile gitmiş olduğunuz mekanlarda anonim olarak başka kişilere mesaj gönderebilirsiniz. Swarm uygulamasını aklınıza getirerek Roomvine'nin çalışma mantığını tahmin edebilirsiniz.

Kindly Uygulaması
Kindily sosyal medya uygulamalarına benzemektedir. Bu yazılım için bir hesap açmalısınız. Ancak açtığınız hesap ile herkese mesaj gönderemezsiniz. Sadece uygulama da bulunan kişilere anonim olarak ileti gönderebilirsiniz. Ancak bu uygulama aşk ve sevgi iletileri yerine genelde dertleşmek için kulllanılmaktadır.

Lorem ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.

Comments


EmoticonEmoticon