4 Kasım 2016 Cuma

Facebook Android Uygulamasındaki Saat Sorunu Nasıl Düzeltilir ?

Telefondaki facebook saat sorunu

Telefondaki Facebook saati nasıl düzeltilir ? Telefondaki Facebook uygulamasında her gönderide 1 saat önce diyor sorunu son günlerde sıkça dile getirilmeye başlandı. Bildiğiniz üzere kısa süre önce Kış saati uygulaması kaldırıldı ve saatlerin 1 saat geri alınmayacağı açıklandı. Bu nedenle birlikte geçtiğimiz Pazar günü saat karmaşası oldukça can sıkıcı bir hal aldı. Kullanıcılar Android telefonlardaki saat sorunu yüzünden oldukça kafa karışıklığı yaşadı.

Bu karışıklığa Facebook Android uygulaması da katıldı. Facebook uygulaması ile Zaman tünelinde gezen kullanıcılar her gönderinin paylaşım saatini 1 saat önce olarak görmekte. Facebook uygulamasında her gönderide 1 saat önce yazıyor sorununun çözümü oldukça basit ve doğru adımları izlediğiniz taktirde bu sorunda kolayca kurtulabilirsiniz.

Facebook Uygulamasında Her şey de 1 Saat yazıyor - Çözüm


Sizinde bildiğiniz gibi bu sene kış saati uygulaması ülkemizde uygulanmıyor. Buna bağlı olarak Facebookta 1 dk önce atılmış postlar 1 saat önce olarak gözüküyor.

Telefonumuzun saat ayarlama kısmından otomatik saati aktifleştirip otomatik saat dilimini devre dışı bırakalım. Ve saat dilimini GMT+3 Moskova olarak belirleyelim. Az önce yaptım bende iş yaradı.

[caption id="attachment_7587" align="alignnone" width="440"]Ayarlar aynen bu şekilde olmalı. Ayarlar aynen bu şekilde olmalı.[/caption]

Lorem ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.

13 yorum:

 1. hatice bircan8 Kasım 2016 00:52

  çok sağolun yaa yemin ederim bir haftadır bunla uğraşıyordum yapamamıştım ama sizin soylediklerinizi yaptım hemen düzeldi

  YanıtlayınSil
 2. eyvallah başkan sagolasın oldu

  YanıtlayınSil
 3. ☺ çok teşekkür ederim ??

  YanıtlayınSil
 4. Çok sağol, büyük bir dertten kurtardın. Teşekkürler.

  YanıtlayınSil
 5. adamsın cok sagol duzeldi hemen

  YanıtlayınSil
 6. Oldu teşekkürler

  YanıtlayınSil
 7. Allah razı olsun sayende kurtuldum bu sorundan

  YanıtlayınSil
 8. Moskova çıkmıyor başka ülkeler çıkıyor

  YanıtlayınSil
 9. Teşekkürler yaptım

  YanıtlayınSil
 10. Ben moskavayı seçersem saatim bir saat ileri gösteriyor ama

  YanıtlayınSil
 11. Teşekkürler gerçekten düzeldi

  YanıtlayınSil


EmoticonEmoticon