7 Ekim 2016 Cuma

Sevmediğiniz Instagram Filtrelerini Gizleyin Gitsin !

Instagram uygulamasında fotoğraf çekmeyi seven kullanıcılar bir araya geliyor. Fotoğraflarımızı telefon kamerasıyla çektikten sonra Instagram'a yüklemeden önce filtre uygulamak isteriz. Bu filtreler arasında bizim sevdiğimiz veya hiç sevmediğimiz filtreler olabilir. Bu filtreler arasından seçim yapmak zor değil ancak bir sürü filtre olduğu için sonlara doğru kaydırmak bazen zor gelebilir. Bu yüzden sevmediğiniz filtreleri filtre listesinden kaldırın ve sadece sevdiğiniz filtreleri bu bölgede bulundurun.

Instagram filtrelerini kendinize göre yöneterek istemediğiniz filtreleri de görme zahmetinden kurtulmuş olursunuz. Şimdi dilerseniz Instagram fotoğraf yükleme ekranında nasıl istediğimiz filtreleri gösterebileceğimizi görelim.

Instagram Filtreleri nasıl gizlenir ?


İlk olarak Instagram uygulamasını açın ve fotoğraf yükleme ekranına ulaşın. Fotoğrafınızı seçtikten sonra ileri seçeneğine dokunun ve fotoğraf ayar kısmına ulaşın.

Burada alt kısımda seçebileceğiniz filtreler yer alacaktır. Bu filtreleri sağa doğru kaydırarak en sona ulaşın ve YÖNET seçeneğine dokunun. Burada filtrelerin olduğu kısım açılacaktır ve burada görmek istemediğiniz filtrelerin tikini kaldırın ve görmek istediklerinize tik koyun. İşte bu kadar basit.

Instagram filtre gizlemeInstagram filtre gizleme

Lorem ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.

Comments


EmoticonEmoticon