16 Ekim 2016 Pazar

Samsung Klavye Rengi Sarı Oldu, Klavye Rengi Nasıl Değiştirilir ?

Samsung, Amiral gemilerinin yanı sıra diğer modellerini de 2016 yılında oldukça fazla sayıda çıkarmaya başladı. Bu Amiral gemilerinin dışındaki kalan modellerine Android 6 Marshmallow sürümleri gelmeye başladı. Ancak bazı Samsung modellerinde Klavye sarı turuncu oldu sorunu baş göstermeye başladı.

Samsung klavye rengi değişti nasıl düzeltirim konu başlığında bu sorundan nasıl kurtulacağınızdan bahsedeceğiz. Klavye ayarlarını değiştirmek için Ayarlar > Dil ve Giriş > Samsung klavye kısmına gidiniz. Burada isterseniz Samsung klavye türünü, yazım hatası denetleme, klavye sesi, klavye boyutu gibi özelliklere erişebilir ve dilediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Samsung Klavye rengi değişti, nasıl düzeltebilirim ?


Bazı Samsung cihazlarda klavye rengi değişmekte ve bu sorun oldukça can sıkıcı olmakta. Samsung telefonunuzun klavye rengi sarı turuncu kıvamında oldu ise bu şekilde kullanmak gözünüz içinde kötü olabilir.

Samsung klavyenin rengini değiştirmek istiyorsanız telefonunuzdan Ayarlar menüsüne girin ve burada Yüksek kontrastlı klavyeler seçeneğini aktif hale getirin. Bu özelliği aktif hale getirdikten sonra klavye renginiz değişecektir.

Samsung klavye rengi değiştirme

Lorem ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.

1 yorum:


EmoticonEmoticon