23 Ekim 2016 Pazar

Samsung Galaxy On Nxt Tanıtıldı ! Samsung Galaxy On Nxt Özellikleri

Samsung, son sıralar pek iyi haberler ile anılmasa da telefon çıkarmaya devam ediyor. Samsung'un bu aralar Galaxy Note 7 cihazı ve patlama haberleri ile kötü olarak anılmaya başladı ve bu konuda maddi kaybı baya oldu. Samsung bu sorunun farkında olsa da bir taraftan da yeni cihazlarını 2017 yılı için hazırlamaya başlıyor.

Bu hazırlıklardan biride Samsung Galaxy On Nxt cep telefonu modeli oldu. Bu model ile orta segmente olan ilgisini devam ettiren Samsung, bakalım Galaxy S8 Cihazınıza kadar daha ne kadar yeni modeli kullanıcıları ile buluşturacak.

Samsung Galaxy On Nxt

Samsung Galaxy On Nxt Özellikleri nelerdir ?


Samsung Galaxy On Nxt modeli 5.5 inç büyüklüğünde Full HD ekran ile gelecek. Bu cihazın henüz işlemcisi tam olarak açıklanmadı ancak 1.6 GHz hızında çalışan 8 çekirdekli işlemci ile geleceği gelen haberler doğrultusunda.

3 GB Ram ile gelecek olan bu modelde 32 GB depolama alanının da bulunması tipik bir orta segment olduğunun göstergesi ancak 3 GB Ram bu model için iyi olmuş diyebilirim. 13 megapiksel arka kamera ve 8 mp ön kamera yer alacak. 3300 mAh batarya seviyesi ile gelecek olan bu modelde parmak izi okuyucusu da olacak.

Samsung Galaxy On Nxt Türkiye'ye Gelecek mi ?


Şu anlık sadece Hindistan'da satışa sunulan bu model, önümüzde ki aylarda Türkiye'ye gelip gelmeyeceği henüz tam net değil.

Samsung Galaxy On Nxt Fiyatı ne kadar ?


Fiyat bilgisi henüz bulunmamakta.

 

Lorem ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.

Comments


EmoticonEmoticon