21 Ekim 2016 Cuma

Instagram’da Toplu Fotoğraf Silme / Profildeki Tüm Fotoları Silme

Instagram uygulaması fotoğraf paylaşımı yapmak için en ideal ortamlardan birisi. Günde milyonlarca insan kendi çekmiş olduğu fotoğrafları Instagram üzerinden paylaşmakta ve profilindeki takipçi kitlesini arttırmakta.

Instagram üzerinden profilinizi oluştururken fotoğrafların sayısı da artmakta. Bazı kullanıcılar profilinde paylaşmış olduğu fotoğrafları daha sonra silmek isteyebiliyor. Tabi bu fotoğrafları tek tek silmek zaman alacağı için kullanıcılar Instagram toplu fotoğraf silme özelliğini araştırmakta.

Eğer çok sayıda takipçiniz var ve bu hesaptaki fotoğrafları silmek istiyorsanız Instagram toplu fotoğraf silme özelliğini kullanabilirsiniz. Ayrıca hesabınızı silerek de bu fotoğraflardan kurtulabilirsiniz ama hesabınızı çöpe atmış olursunuz.

iOS Cihazlarda Toplu Instagram fotoğrafı silme


İlk olarak buraya tıklayarak Cleaner For Instagram adlı uygulamayı indirip kurun. Ardından programı çalıştırın ve Media > Silmek istediğiniz fotoğrafları seçerek > Actions > Delete diyerek toplu fotoğraf silme işlemi yapabilirsiniz.

Android Cihazlarda Toplu Instagram fotoğrafı silme


Android için Play Store'da birkaç uygulama var ancak bazıları paralı ve bazıları işe yaramamakta. Bu durumda arkadaşınızın veya tanıdığınız birinin iPhone telefonu var ise rica ederek üstteki işlemi yapabilirsiniz.

Instagram toplu foto silme

Lorem ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.

Comments


EmoticonEmoticon