10 Ekim 2016 Pazartesi

Google Play Store İngilizce oldu, Nasıl Düzeltebilirim ?

Play Store ingilizce oldu diyen kullanıcılardan bazıları da Google Play Store'un yarısı ingilizce oldu şeklinde sitemde bulunmakta. Bazen Google Play Store'a otomatik güncelleme gelmekte ve stabil çalışabilmesi için bu güncellemeler telefon tarafından yapılmakta. Tabi her Android uygulamasında olduğu gibi, Android uygulama indirmeye yarayan Play Store'da da hatalar olabiliyor. Play Store'da daha çok 504,505 tarzı indirme hataları ile karşılaşırdık ancak bu sefer Play Store'un İngilizce olma sorunu var.

Google play store ingilizce oldu

Google Play Store neden ingilizce oldu sorunu artmaya devam ederken, bu sorunun genellikle yeni cihazlarda olduğunu görebilirsiniz. Play Store'un yeni güncellemesi ile bu sorun ortaya çıkmadı ve özellikle forumlarda oldukça tartışılmaya başlandı.

Google Play Store ingilizce oldu çözümü


İlk olarak telefonunuzdan Ayarlar > Uygulamalar kısmına giriş yapın ve bu kısımdan Play Store uygulamasını bulun. Ardından sağ üstte yer alan 3 noktalı menü butonuna basın ve " Güncellemeleri kaldır " seçeneğine dokunun. Bu seçeneği uyguladığınız taktirde Play Store'a gelen son güncelleme devre dışı bırakılacaktır. Ancak Play Store'u kullandıkça bu güncelleme tekrar gelebilir. Play Store ekibinin bu sorundan illa ha ki haberi olacak ve düzeltecektir.

Play Store ingilizce oldu

Lorem ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.

Comments


EmoticonEmoticon