17 Ekim 2016 Pazartesi

Google Pixel Türkiye'de Satılacak mı ?

Google Pixel Türkiye'ye ne zaman gelecek ve Google Pixel Türkiye'de satılacak mı soruları son zamanlarda artmaya başladı. Google'ın uzun zamandır üzerinde çalıştığı ve Teknolojiyi yakından takip edenler tarafından kısa sürede tanıtılması beklenen Google Pixel telefonu 4 Ekim tarihinde tanıtıldı. Google, Google Pixel telefonu ile sahibi olduğu Android sistemini daha çok geliştirmek istiyor.

Google Pixel telefonunun diğer Android telefonlara göre en büyük artısı, Android sistem güncellemelerini anında alacak olması. Google Pixel Cep telefonu 5.0 inç büyüklüğünde 1920x1080 piksel ekran çözünürlüğü ile gelecek ve 441 ppi değerinde AMOLED ekran bulunacak. Qualcomm Snapdragon 821 yonga setine sahip olacak Google Pixel, 4 GB Ram desteği sunacak.

12 Megapiksel arka kamera ve 8 Mp ön kamera ile gelen Google Pixel cep telefonu ile HDR+ özelliği ile yüksek kalitede fotoğraflar çekebileceksiniz. Google Pixel fiyatı ise 649 dolar olarak belirlenmiş.

Google Pixel Cep Telefonu Türkiye'de satılacak mı ?


Üretimi HTC tarafından yapılan Google Pixel modeli, HTC tarafından ülkemizde satışa sunulmayacak. Google ise bu konuda henüz bir açıklama yapmadı ancak Nexus modellerini getirmeyen Google'ın, Pixel modelini getireceğini hiç sanmıyorum.

Paralel ithalat olarak Google Pixel modeli Türkiye'de satışa çıkabilir. İnternet üzerinden Türkiye'de ki ithalatçı garantisi ile bu telefonu alabilirsiniz, umutsuz olmayın.

Google Pixel Türkiye

Lorem ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.

Comments


EmoticonEmoticon