20 Ekim 2016 Perşembe

Bilgisayardan Instagram'da DM ( Mesaj ) Gönderme

Bilgisayardan Instagram kullanma konusu 2016 yılını bitirecek olmamıza rağmen halen konuşulmakta. Instagram, her ne kadar Mobil tabanlı bir uygulama olsa da, özellikle Instagram'da sayfa sahibi olanlar telefondan sayfayı kontrol etmekte zorlanıyor. Hal böyle olunca kullanıcılar Bilgisayardan Instagram kullanmak istiyor.

Bu zamana kadar Bilgisayardan Instagram kullanmak için Bluestacks uygulamasını kullandık. Ancak artık buna gerek kalmayacak. Eğer Bilgisayarınız Windows 10 işletim sistemine sahip ise Windows Mağazalar kısmından Instagram programını bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Bilgisayar tarayıcınızdan da instagram.com adresine girerek profilinize ulaşabilirsiniz ancak Instagram bu konuda kısıtlamalar sunmakta. Örneğin tarayıcıdan girdiğinizde DM mesaj kısmına ulaşamazsınız ve başkasının gönderilerini beğenen kişilere ulaşamazsınız.

Bilgisayardan Instagram'ı Nasıl Kullanabilirim ?


Windows 10 kurulu bilgisayarınızda sol alt kısımda yer alan Windows logosuna tıklayın ve arama kısmına Mağaza yazın. Windows mağaza kısmını açtıktan sonra arama kısmına Instagram yazın ve çıkan sonuçlardan Instagram'ı bularak tıklayın.

Instagram pc den kullanma

Açılan pencereden ücretsiz yazan kısımdaki AL butonuna tıklayın. Al butonuna tıkladıktan sonra yüklenmeye başlayacak ve yüklendikten sonra açılacaktır. Ardından giriş yapmanız yeterli olacaktır.

Instagram pc den kullanma

Windows 10 Instagram uygulaması ile gönderilerinizi beğenenleri, takip isteğinizi kabul edenleri, sizi takip edenleri bildirim olarak bilgisayarınıza alabilirsiniz. Ayrıca diğer kişilerin gönderilerini beğenenleri görebilirsiniz. Henüz fotoğraf yükleme özelliği yok ama kısa sürede gelir diye umut ediyorum.

Instagram pc den kullanma Instagram pc den kullanma

Lorem ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.

5 yorum:

 1. windows 10 a geçmiyorki bilgisayarım

  YanıtlayınSil
 2. emeği gecen herkese teşekkür ederim

  YanıtlayınSil
 3. ama nasıll mesaj atarım yaa

  YanıtlayınSil
 4. bluestack app player bunu indirin windows 8 e bile iniyor ve kullanımı çok rahat hadi eyvallah

  YanıtlayınSil
 5. benimki windows 7 ben napabilirim acaba onerdiginiz bi program falan varmı

  YanıtlayınSil


EmoticonEmoticon