26 Ekim 2016 Çarşamba

Apple Müzik Otomatik Abonelik Nasıl İptal Edilir ?

Artık birçok servisin kendine özgü Müzik servisleri yer almakta ve bu müzik servislerinde genellikle kullanıcılara ücretsiz deneyebilmeleri için 2-3 ay ücretsiz premium hesap verilir. Apple Music servisini kullanarak Apple cihazlarından direk müziğe erişmek isteyen kullanıcılar deneme hesaplarını Mart 2016'dan itibaren kullanmaya başladı.

Tabi ücretsiz servisi kullandıktan sonra Premium üyeliği için zaman para ödemeye geldi. Eğer sizinde ücretsiz üyeliğiniz, zamanı bittikten sonra Otomatik olarak yenileniyorsa burada bir sıkıntı var demektir.

Apple Music Aboneliği iptal etme


Öncelikle Apple Music aboneliğiniz hangi hesabınıza tanımlı ise o hesap ile iTunes'a giriş yapın. Ardından sağ üst köşede yer alan profil menüsünden “Hesap Bilgileri” kısmına tıklayınız.Gelen pencerede Ayarlar sekmesinin altında yer alan Abonelikler bölümüne geçiş yaparak Yönet seçeneğine tıklayın. Gelen Apple Music abonlik kısmının alt tarafında yer alan “Otomatik Yenileme” seçeneğini “Kapalı” konuma getirdiğiniz taktirde bir daha otomatik abonelik yenileme işlemi olmayacaktır.

Apple müzik abonelik iptal etme

Lorem ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.

Comments


EmoticonEmoticon