Apple Müzik Otomatik Abonelik Nasıl İptal Edilir ?

Apple müzik abonelik iptal etme

Artık birçok servisin kendine özgü Müzik servisleri yer almakta ve bu müzik servislerinde genellikle kullanıcılara ücretsiz deneyebilmeleri için 2-3 ay ücretsiz premium hesap verilir. Apple Music servisini kullanarak Apple cihazlarından direk müziğe erişmek isteyen kullanıcılar deneme hesaplarını Mart 2016’dan itibaren kullanmaya başladı.

Tabi ücretsiz servisi kullandıktan sonra Premium üyeliği için zaman para ödemeye geldi. Eğer sizinde ücretsiz üyeliğiniz, zamanı bittikten sonra Otomatik olarak yenileniyorsa burada bir sıkıntı var demektir.

Apple Music Aboneliği iptal etme

Öncelikle Apple Music aboneliğiniz hangi hesabınıza tanımlı ise o hesap ile iTunes’a giriş yapın. Ardından sağ üst köşede yer alan profil menüsünden “Hesap Bilgileri” kısmına tıklayınız.Gelen pencerede Ayarlar sekmesinin altında yer alan Abonelikler bölümüne geçiş yaparak Yönet seçeneğine tıklayın. Gelen Apple Music abonlik kısmının alt tarafında yer alan “Otomatik Yenileme” seçeneğini “Kapalı” konuma getirdiğiniz taktirde bir daha otomatik abonelik yenileme işlemi olmayacaktır.

Apple müzik abonelik iptal etme

iPhone Garantiden Kaç Günde Gelir

iPhone Garantiden Kaç Günde Gelir?

Akıllı telefonlarımızı ilk aldığımız zamanlar bir hevesle alır ve kullanmaya başlarız. Telefonumuzu kullanmaya başladığımızdan itibaren…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.