19 Eylül 2016 Pazartesi

Youtube Videosunu Instagram'a Nasıl Yükleyebilirim ?

Gün içerisinde video izlemek, müzik dinlemek için çoğu kez Youtube servisini kullanırız. Mobil alanda kullanıcılarına sunduğu uygulama ile mobilde de Youtube'u tercih etmeye başladık. Her ne kadar Android sürümünde halen arka planda videolar oynamasa da bir kaç ipucu ile bu sorunda aşılabiliyor ama tabi ki offical olarak bu özellik gelse daha iyi olabilir.

Youtube videolarının yanı sıra mobil alanda en çok kullanılan uygulamalardan birisi olan Instagram'ın videoları da var. Instagram profillerine kendi videolarını kendi telefonlarından yükleyen kullanıcılar bazen Youtube üzerinden hoşuna giden bir videoyu da yüklemek isteyebiliyor. Özellikle Instagram profilini şahsi değilde sayfa olarak kullanan kullanıcılar bu özelliği daha da çok tercih ediyor.

Youtube üzerinde beğendiğiniz bir videoyu telefonunuza indirip Instagram profilinize yüklemek isteyebilirsiniz. Tabi bunun için yapmanız gereken adımlar bulunmakta. Dilerseniz bu adımlara geçelim şimdi.

Youtube videosu Instagram'a yükleme

Youtube videosu Instagram'a nasıl yüklenir ?


İlk olarak tube2gram.com adresine giriş yapınız. Ardından Instagram'a yüklemek istediğiniz Youtube videosunun URL'sini siteye yapıştırın ve Start Download butonuna tıklayın. Ardından videonun ilk 1 dakikalık kısmı varsayılan olarak seçili gelecektir bunu azaltabilirsiniz dilerseniz. Bu kısmı ayarladıktan sonra videonun hazırlanmasını bekleyin. Bu işlem ortalama 20 saniye kadar sürebiliyor. Bu işlem sona erdikten sonra download yazısına tıklayarak videoyu indirebilirsiniz. İsterseniz yan tarafta bulunan Mobile Download kısmından QR kod okutarak telefonunuza indirebilirsiniz.

Ardından telefonunuza bu videoyu atın ve  telefonunuzun galeri kısmından bu videoyu Instagram'a yükleyin. İşlem bu kadar.

Lorem ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.

Comments


EmoticonEmoticon