YouTube Community Nedir ? Youtube’un Yeni Sosyal Ağı

YouTube Community

Yıllar geçtikçe Sosyal Ağlar kendi asıl oluşumlarının dışına çıkmaya başladılar. Durum bu şekilde olmaya başlayınca Youtube’da bu konuda bir adım attı. Youtube, Youtuberlar ile takipçilerinin kaynaşması için yeni bir sosyal ağ oluşturacağını dile getirdi. YouTube Community adı ile gelecek olan bu sosyal ağ ile Youtuberlar ile takipçileri bir araya gelecek.

Youtuberlar her ne kadar zaten takipçileri ile iletişim halinde olsa da Youtube videolarının altındaki yorum kısmı beklentileri tam anlamı ile karşılamıyor. Hal böyle olunca da Youtube bunu düşünerek yeni bir sosyal ağ planladı. Bu YouTube Community sosyal ağı Google Plus ve Youtube’dan bağımsız olarak ayrı bir platform haline getirilecek.

Belki başarılı bir girişim olursa YouTube Community adı ile site açılabilir veya YouTube Community adı ile Akıllı telefon uygulaması çıkarılabilir. YouTube Community bu yılın sonunda resmi olarak duyurulması bekleniyor. Bakalım bu Sosyal Ağ Youtuberlara ne gibi faydalar sağlayacak.

Ayrıntılar: Youtube Blog

YouTube Community

iPhone Garantiden Kaç Günde Gelir

iPhone Garantiden Kaç Günde Gelir?

Akıllı telefonlarımızı ilk aldığımız zamanlar bir hevesle alır ve kullanmaya başlarız. Telefonumuzu kullanmaya başladığımızdan itibaren…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.