14 Eylül 2016 Çarşamba

The Crew Oyunu Artık Ücretsiz !

Bilgisayar oyunları gün geçtikçe gelişim göstermekte ve oyun yapımcıları da oyun severlere jest yaparak bazı oyunlarını ücretsiz olarak sunmakta. En son Need for speed most wanted oyunu ücretsiz olarak sunulmuştu ve sıra The Crew oyununa denk geldi. Oyunun yapımcısı olan Ubisoft, kendi oyun mağazası olan UPlay üzerinden The Crew oyununu ücretsiz olarak sundu.

2014 yılında piyasaya çıkarılan The Crew oyunu gerçekçi grafikleri ve oynanışı ile benim oldukça dikkatimi çekmişti. Oyunun ücretsiz olarak sunulması oyun severleri oldukça sevindirdi. The Crew oyununu ücretsiz indirmek için yapmanız gerekenler işlemler var. İsterseniz gelin o adımlara beraber bakalım.

The Crew Oyunu Nasıl Ücretsiz Olarak indirilir ?


İlk olarak buradaki bağlantıdan oyunun Ubisoft sayfasına ulaşmanız gerekmekte. Oyunun sayfasına ulaşmanızın ardından kullanım şartlarını kabul edin ve Get The Game Now butonuna tıklayın. Oyunu UPlay üzerinden kütüphanenize ekleyiniz. Ancak atlamamanız gereken bir nokta var. Oyunu kütüphanenize ekledikten sonra oyunu 5 Dk'da olsa bir oynayın. Kütüphanenize ekler hiç oynamazsanız oyun belirli bir süreden sonra kütüphanenizden silinir.

The Crew

Lorem ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.

2 yorum:

  1. Oyunu Kendi Kütphanemden Ben Silmek İstiyorum Nasıl Yapabilirim

    YanıtlayınSil
  2. Oyunu Kendi Kütüphanemden Kendim Silmek İstiyorum. Nasıl Yapabilirim

    YanıtlayınSil


EmoticonEmoticon