3 Eylül 2016 Cumartesi

Sony Xperia Projektör Nedir? Nasıl Kullanılır?

Sony IFA 2016 etkinliği kapsamında merakla beklenen Xperia Projektör cihazını tanıttı. Bu etkinliğin en çok ilgilenilen firmalarından bir tanesi olan Sony yaptığı Xperia Projektör ile tüm telefon tanıtımlarının unutulmasını sağladı. Çünkü Sony alanında tarihi bir imza attı ve her yüzeyi dokunmatiğe çevirebilecek bir yazılım üretti.

Masa ve Duvarlar Dahi Dokunmatik Olacak

Sony'nin IFA 2016 etkinliğinde tanıttığı Xperia Projektör sayesinde aklınıza gelebilecek bütün yüzeyler dokunmatik oluyor.Bunun için uzun zamandır çalışmalar yapan Sony devrim niteliğinde ürünü ile pazarda beklenenden daha fazla satış yapacağa benzemektedir.

Projektör Nasıl Kullanılıyor?

Xperia Projektörün tanıtım videolarına bakıldığında cihazın nasıl kullanılacağına dair pek çok bilgi verildiği görülmektedir. Öncelikle Xperia Projektör'ü her hangi bir masa yüzeyine koyun ve cihazı çalıştırın. Cihazın çalışması ile birlikte bulunduğunuz masaya 21 inçlik bir ekran gelecek ve ekrandan işlemleriniz yapabileceksiniz. Yapmak istediğiniz tüm işlemler için masaya parmaklarınız ile dokunacak ve bu dokunmanız ile birlikte Xperia Projektör sizin komutlarınız ile çalışmaya devam edecek.

Kısaca Xperia Projektörü tanıtmak gerekirse. Bu cihaz ile aklınıza gelen tüm yüzeyler dokunmatik olacak. Duvarlara, masalara, sıralara aklınıza gelen her yere parmaklarınıza ile bastığınızda işlemlerinizi yapmış olacaksınız. İnternette dilediğiniz gibi gezineceksiniz ve bunun için bir klavye ihtiyacınız kalmayacak. Bu cihaz sayesinde masa ve duvarlar klavyeye dönüşecek yine parmak komutlarınız ile gezinmek istediğiniz yer hemen karşınıza getirilecek.

Sony Xperia Projektör

Lorem ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.

Comments


EmoticonEmoticon