10 Eylül 2016 Cumartesi

Samsung Galaxy A3 (2017) Teknik Özellikleri ve Satış Fiyatı Nedir?

Samsung teknoloji devi neredeyse her ay telefon duyurusu yapmaya devam ediyor. Buna göre söz konusu firma giriş ve orta seviye telefon tanıtımlarını sürekli olarak yaptığı gibi yıl içerisinde ürettiği seri amiral gemi modellerini de lansmanlarda duyurarak pazarda satış rekorları kırmaktadır. Şu anda Apple'den daha fazla satış yapan Samsung yeni modellerin üretimine devam ederek pazarda bulunan diğer telefon modellerini neredeyse yok etmeye çalışmaktadır.

Samsung'un yeni üreteceği modeller için ne zaman lansman yapacağı hakkında açıklama beklenirken geçtiğimiz hafta öğrenilen 2017 yılında çıkacak yeni modeller hakkında bazı bilgiler ortaya çıktı. Buna göre yapılan açıklama da 2017 yılında Galaxy A3 adı verilen yeni modelin pazarda satışlarının başlayacağı belirtilmişti. Bugün o model hakkında testlerin ardından teknik özellikleri açığa çıktı.

Galaxy A3 2017 Özellikleri


Samsung'un 2017 yılı içerisinde hangi ay satışa sunacağı bilinmediği Galaxy A3 modelinin tüm teknik detayları Benchmark adı verilen testten geçtikten sonra açığa çıktı. İşte merakla beklenilen Galaxy A3 modelinin özellikleri.
Söz konusu Galaxy A3 modelinde 2 GB RAM bulunmakta olup ekran büyüklüğünün 720x1280 çözünürlükte 4,7 inç olduğu belirtildi. İşlemcisinin 1,5 GHz olduğunu öğrendiğimiz cihazın depolama hafızasının ise sadece 8 GB olduğu açıklandı. Arka kamerasının 12 MP ve ön kamerasının 8 MP çözünürlüğünde olduğunu öğrendiğimiz cihazın satış fiyatı olarak her hangi bir açıklama yapılmadı. Yine merak edilen diğer detaya göre telefonun hafızasının artırılıp artırılmayacağı da bilinmemektedir. Bu cihazın Android Marshmallow 6.0.1 ile geleceği GFXBench'te karşımıza çıkmakta.

Galaxy A3

Lorem ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.

Comments


EmoticonEmoticon