26 Eylül 2016 Pazartesi

Netflix Türkiye'de Hangi Diziler Yayınlanacak ?

Dünyada internet televizyon ağı olarak hizmet veren Netflix, Türkiye'ye geleli kısa bir süre geçti. 22 Eylül tarihi itibari ile Türkçe siteyi aktif eden Netflix, Türkiye'de de yabancı ve yerli dizileri kullanıcılarına sunacak. Netflix üzerinden yabancı dizileri takip etmek isteyen kullanıcıları hedefleyen Netflix, yerli dizileri izleyen kitleyi de kaybetmek istemiyor. Bunun için Netflix Türk dizileri ile hedef kitlesini genişletmeyi amaçlıyor.

Netflix Türkçe sitesini aktif etmesiyle birlikte içerikler Türkçe olmaya başladı ve fiyat güncellemeleri de yapıldı.

Netflix ücretleri ne kadar ?


Buraya tıklayarak hizmeti bir ay boyunca ücretsiz bir şekilde kullanabilirsiniz. Ücretsiz kullanıımın ardından temel, standart ve özel paket çeşitleri sizleri bekliyor olacak.

Temel Paket = 15,99 TL

Standart paket = 27,99 TL

Özel paket = 39,99 TL

Bu paket ücretlerinin farklı olmasında tabi ki de özelliklerin farklı olması en büyük etken. Temel paket üzerinden aynı anda 1 ekran kullanabiliyorken, standart da 2, Özel pakette 4 ekran kullanabiliyorsunuz. Temel pakette herhangi bir HD seçeneği bulunmazken, Standart pakette HD özelliği kullanılabilmekte. Özel pakette ise HD ve Ultra HD görüntü kaliteleri tercih edilebilmekte.

Şimdi gelelim Netflix Türkiye'de yayınlanacak dizilere. Türkiye'de yayınlanacak Netflix dizileri arasında Türk dizileri de var. İşte o diziler.

Netflix Türkçe Diziler


Güneşi Gördüm, Kelebeğin Rüyası, Recep İvedik 4, Düğün Dernek 1 ve 2 gibi oldukça popüler filmleri ve Leyla ile Mecnun, Suskunlar, Karadayı, Ezel, Kurt Seyit ve Şura, Diriliş Ertuğrul ve Filinta.

Netflix Yabancı Diziler


Eğer Netflix üzerinden yabancı dizi izleme isteğiniz var ise aşağıdaki yabancı dizilerden birini izleyebilirsiniz.

Netflix yabancı dizi listesi: Between, Hemlock Grove, Flaked, Grace and Frankie, Master of None, Marvel’s Jessica Jones, Sense8, Narcos.

Netflix dizileri

Lorem ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.

Comments


EmoticonEmoticon