5 Eylül 2016 Pazartesi

Meizu M3 Max Teknik Özellikleri ve Satış Fiyatı

Akıllı telefon pazarında giderek büyümeye devam eden firmalardan bir tanesi olan Meizu duyurduğu cihazlar ile pek çok firmaya taş çıkartmaya devam ediyor. İnternetten sızıntı bilgiler ile öğrenilmiş olan M3 Max akıllı telefonunun tüm teknik özellikleri duyuruldu. Phablet modelleri arasında yerini alan Meizu M3 Max piyasaya iddialı bir giriş yaptı. Buna göre cihazın teknik özellikleri duyuruyu inceleyen kullanıcılar tarafından beğenildi.

Meizu M3 Max Özellikleri


Meizu firması tarafından duyurulan phablet model M3 Max'ın özellikleri belli oldu. 6 inçlik dev bir ekran ve  1920 x 1080 Full HD çözünürlüğe sahip olan M3 Max, Sekiz çekirdekli MediaTek Helio P10 2,8 GHz ile çalışan bir işlemciye sahip. 3 GB RAM bulunan telefon 64 GB depolama hafızası ile pazarda satışa sunulacak. Hafıza sorunu yaşayan müşteriler için microSD kart destekli yapılan telefonun hafıası toplam 128 GB depolama hafızasına kadar genişletilebiliyor.

4100 mAh batarya gücüne sahip olan M3 Max'ın batarta gücü oldukça beğenildi. Üstelik telefon kendi adaptörü ile şarja takıldığında yarım saatlik kısa bir süre içerisinde %45 doluluk oranına ulaşabiliyor. Buda şarj sorunu yaşayanlar için Meizu tarafından geliştirilmiş harika bir özellik olarak görünüyor. 13 MP çözünürlüğünde arka kamerası bulunan phablet modeli cihazın 5 MP çözünürlüğünde ön kamerasının olacağı duyuruldu. 15 Eylül 2016 tarihinden sonra akıllı telefon pazarında satışlarına başlanılacak olan telefonun parakendi satış fiyatının 255 dolar olacağı belirtildi. Fiyatına göre oldukça uygun bir phablet modeli olarak görülüyor.

Meizu M3 Max

Lorem ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.

Comments


EmoticonEmoticon