7 Eylül 2016 Çarşamba

LG V20 Teknik Özellikleri ve Satış Fiyatı

LG teknoloji devinin merakla beklenen V20 modeli sonunda resmi tanıtım ile duyuruldu. İnternete sızan bilgiler ile ortaya çıkan teknik özelliklerin büyük bir bölümünün doğru olduğu anlaşılırken cihaz hakkında merak edilen tüm bilgiler sonunda öğrenildi. Çift kamera ile piyasaya çıkacak olan amiral gemi modellerinden bir tanesi olan V20 pazarda oldukça iyi rağbet görecek gibi görünüyor. Buna göre LG pazarda amiral gemi modelleri ile satış rekorları kırmaya çalıştığı gibi giriş ve orta seviye cihazları ile de pek çok kullanıcı için kaliteli özellikli ve uygun fiyatlı telefonlar üretmektedir.

LG V20 Özellikleri


Çift kameralı gelmesi beklenen LG V20 modelinin duyurulması ile akıllarda ki tüm soruların yanıtları bulundu. 5,7 inç Quad HD (2560 x 1440) çözünürlüklü oldukça büyük bir ekran ile pazarda satılacak olan cihazın 13 MP ve 8 MP çözünürlüğünde iki arka kamerası bulunmaktadır. Ön kamerası ise diğer cihazlar gibi 5 MP çözünürlüğünde olduğu görülmektedir. Batarya gücü olarak büyük beğeni toplayan telefonun 3.200 mAh gücünde bataryası bulunmaktadır. Ayrıca bataryada yer alan Quick Charge 3.0 özelliği ile bataryanız daha hızlı dolacak. İşletim sistemi olarak Android'i kullanan LG, LG V20 için Android 7.0 Nougat yazılımını kullanması bekleniyor.

4 GB RAM'a sahip olan LG V20 modeli Qualcomm Snapdragon 820 mobil işlemcisini kullanarak amiral gemilere benzemiş durumda. Cihaza görünüm olarak akla ilk G5 gelse de iki model arasında bazı farkların olduğu görülmektedir.

LG V20

LG V20 Fiyatı Ne kadar ?


Fiyat hakkında açıklama bulunmasa da LG'nin V20 modelini 3.500 TL'ye yakın satacağı düşünülüyor.

Lorem ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.

Comments


EmoticonEmoticon