3 Eylül 2016 Cumartesi

iPhone 7 Teknik Özellikleri ve Türkiye Satış Fiyatı Nedir?

Teknoloji devi Apple'nin amiral gemisi modellerinden olan iPhone 7 hakkında sızıntı bilgiler gelmeye devam ediyor. Apple lansman etkinliği hakkında bastırdığı biletlerin fotoğraflarını kamuoyu ile paylaştı. Buna göre lansman 7 Eylül 2016 tarihinde düzenlenecek. Yani iPhone 7 hakkında tüm bilgiler öğrenilmiş olacak. Lansmana sayılı günler kala merakla beklenen özellikler devam ediyor. Apple konu hakkında pek çok bilgi sızdırdı ancak teknik özellikler anlamında beklenen bilgiler bir türlü sızdırılmadı. Geçtiğimiz günlerde Asya kaynaklı yayınlanan bir fotoğrafta iddia'ya göre iPhone 7'nin teknik özellikleri sızdırıldı.

iPhone 7 Teknik Özellikleri


Asya kaynaklı fotoğrafta yazan veriler ve diğer kaynakta ki sızma bilgiler incelendiğinde iPhone 7'de 2 GB RAM bulunması bekleniyor. iOs, Android İşletim sistemine oranla çok daha düşük RAM harcadığı için 2 GB RAM oranı oldukça iyi gibi görünmektedir. 4.7 inç ekran 1334 x 750 piksel çözünürlüğünde ekran büyüklüğüne sahip olması beklenen telefonun 1960 mAh batarya gücü bulunacak. iPhone modellerinin genel olarak beğenilmeyen batarya gücü iPhone 7 ile çözülmemiş ve aynı sorun devam edecek gibi görünüyor. 12 MP çözünürlüğünde olacak kamerası ile gündeme gelen iPhone 7 şimdiden meraklıları tarafından sıklıkla aranan konular arasında yer almaktadır.

iPhone 7 Türkiye Fiyatı ne kadar ?


Kulaklık girişinin bulunmadığı, ekranının daha sağlam olduğu ve kablosuz şarj olacak diye internete sızdırılan iPhone 7'nin tüm teknik özellikleri hakkında bilgiye 7 Eylül 2016 tarihi ile erişeceğiz. Telefonun satış fiyatı net olarak bilinmiyor. Ancak Avrupa'da 700 dolar'a yakın ve Türkiye'de 3 bin liradan daha pahalı pazarda satılması beklenmektedir.

[caption id="attachment_6984" align="alignnone" width="500"]iPhone 7 Görsel temsilidir. Gerçek iPhone 7 görseli değildir.[/caption]

Lorem ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.

Comments


EmoticonEmoticon