8 Eylül 2016 Perşembe

iPhone 7 Simsiyah Modeli İçin Uyarı Yapıldı !

iPhone 7 simsiyah

Apple dün yaptığı lansman ile yine tüm ilgiyi üzerine çekti. Merakla beklenilen modellerin tanıtımları yapılırken internete sızan bilgiler ile oluşturulmuş iPhone 7 teknik özellikleri resmi duyuru ile öğrenilmiş oldu. iPhone 7 yeni bir seri olarak pazarda satışa sunulacak. Bunun yanı sıra cihaz farklı renk seçenekleri ile bir ilke imza atacak. Piyasaya siyah ve aynı zamanda simsiyah renkleri ile de çıkacak olan iPhone 7 modeli için önemli bir uyarı üretici firma Apple'dan geldi.

Çiziklere Dikkat Edin

Simsiyah modeli için öncelikle yapım aşaması hakkında detaylı açıklamalar yapan Apple, bu renk pigmentinin oluşturulabilmesi için hassas 9 farklı adımın yapıldığı ve bu aşamaların başarı ile tamamlanması ile simsiyah iPhone 7 renginin oluşturulduğu belirtildi.

Duruşu oldukça şık olarak görünün iPhone 7 farklı bir seçenek olduğu için pek çok kullanıcı tarafından alınmak isteniyor. Ancak bu cihazı alacak olan müşteriler mutlaka dikkat etmelidir. Çünkü zaman ile bu renk pigmentlerinde açılma olabilir ve kullanmaya bağlı çizikler meydana gelebilir. iPhone modellerinde genel olarak çiziklerin olmaması gerekiyor ancak simsiyah modelinin renk pigmentleri biraz daha farklı olduğu için bu cihazda çizikler meydana gelebilir. Bu sebepten ötürü çiziklerden rahatsız olacak kişilerin iPhone 7'nin sim siyah modelini almaması ya da alırsa kılıflar ile kullanarak cihazın çizilmemesi için dikkatli kullanması gerektiği konusunda Apple'dan önemli duyurular yapıldı. Eğer bu duyuruları dikkate almazsanız iPhone 7 simsiyah modeliniz çizikler içerisinde kalabilir.

Lorem ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.

Comments


EmoticonEmoticon