13 Eylül 2016 Salı

iOS 10 Yükledim iPhone Açılmıyor Brick Oldu

iOS 10 sürümü, 13 Eylül tarihi itibariyle duyuruldu ve kullanıcılar güncellemeyi yapmaya başladı. Güncelleme gelir gelmez yapan bazı kullanıcılar bu konu hakkında sorun yaşadıklarını dile getirdi. Kısa bir süre önce yayınlanan iOS 10 sürümünde belli ki bir takım hatalar var.

Bazı kullanıcılar iOS 10 sürümünü güncellemeye çalıştıktan sonra iPhone veya iPad cihazının brick olduğunu açılmadığını dile getiriyor. iOS 10 yükledim iphone açılmıyor sorununu yaşıyorsanız bu sorunun iOS sisteminden olduğunu bilmenizde fayda var.

Ayrıca henüz iPhone cihazınız için iOS 10 güncelleme işlemi yapmadıysanız biraz daha bekleyin. İlk güncellemeler de böyle hatalar çıkabilir, biraz bekleyin ve güncellemenin daha kararlı bir hale gelmesini bekleyin. Veya sabırsız biriyseniz yedek alıp güncelleme yapmanızı öneririm.

iOS 10 iphone açılmıyor

iOS 10 Güncelleme sonrası Açılmayan iPhone cihazlar için ne yapılabilir ?


> Bilgisayarımıza iTunes adlı programı yükleyiniz. Cihazınıza http://www.apple.com/itunes/download adresinden ilgili uygulamayı edinebilirsiniz.

> iTunes programını başarıyla yükledikten sonra telefonunuzu açma / kapatma (Güç) tuşuna basarak tamamen kapatmayı deneyiniz.

> Eğer iPhone telefonunuz kapanmıyor ise Menü (Home) ve Açma Kapama (Güç) düğmelerine basılı tutarak iPhone cihazınızın kapanmasını bekleyin. Eğer cihazınız başarılı bir şekilde kapandı ise aşağıdaki adımlara devam ediniz.

> iPhone telefonunuz kapalıyken Menü (Home) tuşuna basılı tutun

> Home tuşuna basılı tutun ve bırakmayın ardından iTunes açıkken USB kablonuzu  bilgisayarınıza seri bir şekilde bağlayın.

> iPhone telefonunuzun ekranında USB kablosu ve iTunes logosunu görünceye dek parmağınızı Home tuşundan çekmeyin.

> iTunes ekranına cihazınızın bulunduğuna dair bildiri geldiyse eğer parmağınızı Home tuşundan bu bildirimden sonra çekebilirsiniz.

> iPhone bulundu yazısı başarılı bir şekilde geldiyse eğer iTunes programından “Geri Yükle” butonuna basarak cihazınızı kurtarmaya çalışın.

> Geri yükleme işlemi başladığında hiç bir şekilde USB kablosu ile cihazınızın bilgisayar kablosunu kesmeyin.

Lorem ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.

Comments


EmoticonEmoticon