2 Eylül 2016 Cuma

Instagram'da Kaç Kişi Şikayet Ederse Hesap Kapanır ?

Instagram sunduğu özellikler ile kendini geliştirmeye devam ediyor. En son gelen Zoom özelliği ile bu özelliklerin sayısı artmaya başladı. Özellikler yeni yeni gelse de değişmeyen bir şey var o da hesap. Hesaplarımızı kendimize ait olarak açabildiğimiz gibi başka kişiler, başkalarının adına sahte hesap açabilirler. Bu sahte hesaplarda sizin isminiz veya fotoğrafınız var ise bu ilerde sorun teşkil edebilir, bu yüzden sahte hesap şikayet etme adlı sayfamızı okuyabilirsiniz.

Sizin adınıza veya sizin fotoğrafınızı kullanarak açılmış hesaplara girin ve yanında bulunan 3 noktalı menü butonuna basın ve bu hesabı şikayet et seçeneğine tıklayın. Burada verilen yönergeleri kullanarak bu sahte hesabı şikayet edin. Şikayet ettiğiniz hesabın sizin bilgileriniz ile açıldığını kimliğiniz ile beraber gerçekten ispatlayabilirsiniz bir tek şikayet bile yeterli olabiliyor. Ancak bu bir şikayet yetersiz kaldığı taktirde bir kaç şikayete daha ihtiyacınız olabilir.

Instagram hesabını kaç kişi şikayet ederse kapanır ?


Bunun için net bir cevap verebilmek oldukça zor. Ancak ne kadar çok şikayet olursa kapanması bir o kadar hızlı olur. Bu fake sahte hesabı şikayet edip bilgilerin size ait olduğunu ispatlarsanız bu sahte hesaplar kapanır. Kaç kişi ile şikayet edersem kapanır diye soracak olursanız maalesef ki net bir sayı yok. Eğer asılsız şikayet yapıp sizinle alakası olmayan hesapları şikayet ederseniz, sizin Instagram hesabınız kapanabilir, bunun farkında olun lütfen.

Instagram hesabını kaç kişi şikayet ederse kapanır ?

Lorem ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.

1 yorum:

  1. Merhaba keç spam p.a. inatagram kapanabilir lütfen çevap verirseniz çok sevinirim

    YanıtlayınSil


EmoticonEmoticon