1 Eylül 2016 Perşembe

Instagram Gizli Profili Görme / Gizli Hesabı Nasıl Görebilirim ?

Instagram uygulaması üzerinden fotoğraflarımızı çekip paylaşırız ve bizi takip eden kişilerde bu fotoğraflarımızı görerek beğenirler. Instagram uygulaması sadece fotoğraf paylaşımı ile kalmayıp çeşitli özellikler sunmayı da sveiyor. Uzun zamandır aktif olan Gizli hesap özelliği, sizi takip etmeyen kişilere sizin profilinizi gizleme özelliğini sunuyor. Instagram Ayarlar kısmından Gizli Hesap özelliğini aktif ettiğiniz taktirde sizi takip eden kişiyi onaylamadığınız taktirde o kişi sizin profilinizde ki fotoğrafları göremeyecektir.

Ancak bazen onaylamayacağını düşündüğümüz kişinin hesabının gönderilerini görmek isteriz. O kişi her ne kadar hesabını gizlese de siz bir yolunu bulup gönderilerini görebilirsiniz. Şimdi aşağıda vereceğimiz taktikler ile instagram gizli profil görme konusunu çözmüş olacaksınız.

instagram gizli profili görme

Instagramda Gizli Profili Nasıl Görebilirim ?


Öncelikle Instagram gizli profili görme konusunda profilini görmek istediğiniz kişi eski sevgiliniz veya sizi reddeden birisi ise kendinizi gizlemeniz gerekecek. Peki bu nasıl olacak ? dediğinizi duyar gibiyim. Tabi direk kendi adınız, kendi fotonuz ile takip isteği atarsanız onaylamaz. ( Siz olsanız onaylar mısınız ? ) Bunun için biraz gizlenerek hareket etmemiz gerekecek. Eğer bu profili olan kişi bir bayan ise yine bir bayan profili açın fotoğraf falan koymayın ilgi çekici olması açısından. Bu fake hesabınız ile profili gizli olan kişiye istek gönderin ve onaylamasını bekleyin. Bu profili gizli olan kişi sizin olduğunuzu bilmeyecek ve büyük ihtimal bu takip isteğini onaylayacak.

Instagram gizli profili görme yöntemi üstte anlattığım şekildedir. Çoğu zaman işe yarıyor. Tabi herhangi bir tartışmadan sonra bu yola başvurursanız karşınızdaki kişi olayı anlayabilir, üzerinden biraz zaman geçtikten sonra deneyin. Eğer sizinde bulduğunuz bir yöntem var ise yorum kısmında bizle paylaşabilirsiniz. Henüz instagram gizli profili nasıl görürüm konusunda istek atma dışında yöntem, ipucu veya bug yok. Olursa bilgilendireceğiz.

Lorem ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.

2 yorum:

  1. Yada onun yerine görmek istediğiniz kişiyle arkadaş olan kişinin telefonundan bakabilirsiniz.

    YanıtlayınSil
  2. Muhammet kayhan23 Ağustos 2017 13:32

    Bir bayan ayakkabı sayfası açın bulundurun elinizin altında

    YanıtlayınSil


EmoticonEmoticon