15 Eylül 2016 Perşembe

Facebook Zaman Tüneli Temizleme / Eski Paylaşımları Toplu Silme

Facebook Zaman Tüneli Temizleme işlemini yaparak tertemiz bir facebook tüneline sahip olabilirsiniz. Facebook profilimde ki tüm gönderileri nasıl silebilirim sorunuza yanıt arıyorsanız bu sayfamızı okumanızı tavsiye ediyoruz. Facebook yıllar geçse de eskimeyen bir platform olarak karşımıza çıkıyor. Önceki yıllarda "beğen mesaj atayım" klasiklerinden beri yıkılmadan yoluna devam eden Facebook, gün geçtikçe yeni özelliklerini de eklemeyi ihmal etmiyor.

Facebook profilimizi oluşturduktan sonra profilimizde ki bir takım durumlar, fotoğraflar ve videolar paylaşmaya başlarız. Ancak dikkat etmeniz gereken bir zaman tüneliniz var. Zaman tüneliniz de paylaştığınız içerikler ileri ki zamanlarda düşündüğünüz işe bile girmenize engel olabilir. Bu yüzden ne paylaştığımıza, nasıl paylaştığımıza ve nasıl cümleler kullandığımıza dikkat etmemiz gerekmekte. Eğer yinede gelişi güzel paylaşımlar yaptıysanız ve geçmiş paylaşımlarınızdan pişmanlık duyuyorsanız ya yeni bir hesap açmalısınız yada şu anki profilinizin zaman tünelini temizleyebilirsiniz.

Facebook Zaman Tünelindeki Tüm Gönderileri Silme

Facebook Zaman Tünelindeki Tüm Gönderiler Nasıl Silinir ?


> Facebook hesabınızı açın.
Facebook profilinizi açtıktan sonra sağ üstteki ok işaretine tıklayınız.
Bu ok işaretine tıkladıktan sonra Ayarlar> Gizlilik adımlarını izleyiniz.
Açılan sayfada "Paylaştıklarımı kimler görebilir?" kısmı dikkatinizi çekmiş olması lazım. Bu kısımda yer alan "Geçmiş Gönderilerini Sıfırla" seçeneğine tklayınız.
Açılan pencereden kitle seçeneğini "Sadece Ben" olarak değiştiriniz.
"Geçmiş Gönderilerini Sıfırla" tıklamanın ardından karşınıza "Eski Gönderilerini Sıfırla" yazılı bir buton seçeneği çıkacak buna tıklayın ve keyfinize bakın. Bu işlemden sonra Facebook zaman tünelinde daha önce paylaştıklarınızı sadece siz görebileceksiniz ve bu sayede herhangi bir eklenti ihtiyacı duymadan zaman tünelinizi temizlemiş olacaksınız.

Lorem ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.

1 yorum:


EmoticonEmoticon