8 Eylül 2016 Perşembe

Adil Kullanım Kotası Olmayan İnternet Paketi Var mı ?

AKK'siz internet paketleri. Yaşadığımız internet çağında belki en yavaş internetlerden birini kullanmaktayız. Yapılan çalışmalar ile Türkiye'de de uygulanmakta olan Adil Kullanım Kotasının kaldırılması planlanmaktadır. Üstelik bu çalışma başarılı olursa birkaç sene içerisinde internet hızlarının ciddi derecede artması gerekiyor. Her ne kadar kullanıcılar internet hızına şu anda alışmış olsa da adil kullanım kotasının olması büyük bir sorun olarak görülmektedir.

Peki adil kullanım kotası nasıl kaldırılır? Bu konu hakkında internette yazılanlara göre pek çok hilenin olduğu yazmaktadır. Ancak bu uygulamalar yasal olmadığı için kesinlikle suç teşkil ettiğinden dolayı tavsiye etmiyoruz. Nitekim yazan pek çok hilenin de asılsız olduğu belirtilebilir. Adil Kullanım Kotası AKK kalkacak mı ? Son günlerde bu yönde çalışmalar olduğu haberlere yansıyor ancak bekleyip görmekte fayda var.

Adil Kullanım Kotası Olmayan İnternet Var Mı?


Türk Telekom, Turkcell ve Vodafone sunduğu internet kampanyaları ile müşteri çekmeye çalışmaktadır. Ancak hepsinde bulunan adil kullanım kotası can sıkmakta. Şu anda aktif kampanyalar incelendiğinde Turkcell Super Paket'te herhangi bir adil kullanım kotasının olmadığı yazmaktadır. Söz konusu paketin detayları incelendiğinde 24 aylık taahhüt'ün yapılması gerektiği anlaşılmakta ve aylık 99 TL'lik bir ücrete tabi olmaktadır. Söz konusu aylık 99 liralık vermiş olacağınız ücret doğrultusunda 25 Mpbs hızında ve adil kullanım kotası olmayan bir internete kavuşabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken hemen Turkcell bayilerine gitmek ya da müşteri hizmetlerini aramak. Sizlerde adil kullanım kotası sorunu olmadan Turkcell Super Online hızı ile internet keyfi yaşayabilirsiniz.
İlgili kampanya: http://www.superonline.net/kampanyalar/fiber-kampanyalari/akksiz-super-paket-kampanyasi

Adil Kullanım kotası

Lorem ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.

Comments


EmoticonEmoticon