4 Eylül 2016 Pazar

12 GB RAM'li Cadenza Teknik Özellikleri ve Satış Fiyatı

Teknoloji devleri başta olmak üzere tüm telefon üreticileri son yıllarda kıyasıya bir rekabete girdi. Buna göre her firma telefonunun özelliklerini diğer markalara göre iyi yapmaya çalışmakta ve bu sayede pazarda daha çok satış yapmaya çalışmaktadır. Şu ana kadar piyasaya çok fazla marka çıktı ancak hiçbirisi Apple ve Samsung'un tacını başından edemedi. Fakat sosyal medya da yapılan yorumlara göre 2017 yılında pazarda çok büyük gelişmeler yaşanacak ve Samsung ile Apple ciddi derecede bir atak yapmazsa pazarda satışları beklenende daha fazla düşebilir. Bu düşüşün sebebi diğer firmaların büyük ölçüde yükselişi ve piyasaya yeni çıkacak olan Cadenza telefonu olarak bilinmektedir. Peki sıklıkla karşılaşılan Cadenza akıllı telefonunun teknik özellikleri yayınlandı mı? satış fiyatı nedir?

Cadenza Teknik Özellikleri


Turing tarafından yapılacak olan Cadenza akıllı telefonu hakkında pek çok özellik internete sunuldu ve bunların doğru olduğu belirtildi. Buna göre Samsun ve Apple başta olmak üzere pek çok telefon markasının amiral gemi modellerinde bir tane Snapdragon 830 işlemci bulunuyor. Ancak Cadenza'da bu işlemciden iki tane bulunacak aynı zamanda telefonda çift 6 GB RAM yani toplam 12 GB RAM olacak.

Yine pek çok markanın amiral gemi modellerinde genel olarak 12 MP ve 16 MP kamara çözünürlükleri kullanılırken Cadenza'da 60 MP arka kamera ve 20 MP ön kamera çözünürlüğü bulunacak. 2017 yılında pazara çıkacak olan telefonun satış fiyatı konusunda her hangi bir sızma bilgi yok.

Cadenza

Lorem ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.

Comments


EmoticonEmoticon