21 Ağustos 2016 Pazar

Şarkı Sözlerini Gösteren Android uygulaması (Musixmatch)

Cep telefonları ve sistemleri geliştikçe halen Media Playerları istediğimiz gibi değil. Ekstra olarak kullanılan harici uygulamalar ile Müzik Çalarlarımızı kişiselleştirebiliyoruz ve yeni özellikleri kullanabiliyoruz. Bu ekstra olarak kullandığımız Android uygulamalarına Musixmatch ismi ile yeni bir uygulama eklendi. Bu uygulama çoğu kişinin hayalini kurduğu özelliği bünyesine katmış. Telefonunuzda bulunan şarkının sözlerini ekranda görebilir ve hatta hatta bazı İngilizce sözlerin Türkçesini de hemen altında görebileceksiniz.

Musixmatch Android uygulaması çoğu kişinin hayalini yerine getirdi. Bazen kulaklık ile dinlediğimiz şarkıların sözlerini mırıldanarak resmen saçmalayarak söyleriz. Ama Musixmatch uygulaması sizin ekranınıza şarkının sözlerini de getiriyor ve bu sayede şarkıları daha canlı, bilerek ve isteyerek söyleceksiniz. Ayrıca İngilizce şarkıların Türkçesini de uygulama içerisinde görerek anlamlarını öğrenebilirsiniz.

Musixmatch indir


Buraya tıklayarak Uygulamayı Android cep telefonunuza yükleyebilirsiniz. Uygulamayı indirip yükledikten sonra aşağıdaki Musixmatch nasıl kullanılır konu başlığını okuyabilirsiniz.

Musixmatch nasıl kullanılır ?


Uygulamayı indirip yükledikten sonra açın ve giriş ekranına ulaşın. Bu kısımda Albümler, tarzlar, sanatçılar ve klasörler kısmı seni karşılayacak. Eğer kendi cep telefonunda bulunan şarkının sözlerini okumak istiyorsan sağ üstteki "Albümler" seçeneğine dokunun. Burada telefonunuzda kayıtlı olan şarkılara ulaşabilir ve uygulama içerisinde açarak şarkı sözlerini görebilirsiniz.

Musixmatch

Lorem ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.

Comments


EmoticonEmoticon