9 Ağustos 2016 Salı

Pokemon Go Soft Ban nedir, Soft ban nasıl kaldırılır ?

Pokemon Go Soft Ban nedir, Pokemon Go Soft Ban nasıl kaldırılır. Pokemon GO kısa sürede oldukça popüler bir hale geldi ve kullanıcılar bu oyun sayesinde yürümeye başladı. Ancak sıcak havadan veya diğer şartlardan kullanıcılar hileye başvurarak bir takım şeylere başvuruyor. Bunlardan bazıları fake Gps veya araba ile mesafeyi gitmek. Eğer Fake GPS kullanır veya araba ile mesafeyi gittiğiniz zaman Pokemon GO oyununda Soft ban yiyebilirsiniz. Bizde bu sayfamızda Pokemon GO soft ban nedir, soft ban nasıl kaldırılır konusunu işleyeceğiz.

Soft ban isminden de anlayacağınız gibi yumuşak türden bir bandır. Oyunda kalıcı olarak ban yemezsiniz ve kısa bir süre ban süreniz dolar ve oyuna tekrar dönebilirsiniz. Soft ban yediğimi nasıl anlarım konusuna da şöyle bir açıklık getirebiliriz. Oyunda eğer Soft ban cezası yediyseniz belli bir süre pokemon yakalayamazsınız, gym savaşları yapamazsınız ve pokestoplardan ödül alamazsınız.

Pokemon Go Soft Ban

Neden Soft Ban Cezası yedim ?


Nedenleri basit. Küçük çaplı Pokemon Go hileleri ne başvurduğunuz için.

  • Fake GPS'ler oluşturduysanız

  • Yürüyüş mesafesinden daha hızlı bir şekilde bir yere araba ile ulaştıysanız

  • Birden fazla cihazda oturumlar açtıysanız


Soft ban cezası yeme ihtimaliniz var. Ancak yinede şanslısınız bu ceza kalıcı bir ceza değil.

Pokemon Go Soft Ban nasıl kaldırılır ?


Eğer oyuna hiç giriş yapmayıp 4-5 saat beklerseniz bu ceza kendiliğinden gidiyor. 4-5 Saat bekleyecek sürem yok kardeş diyorsanız bu süreyi 5-6 dk ya düşürecek bir çözüm yöntemi var. Oyun içerisinde bir Poke Stop bulun ve bu poke stopta iken 40-41 kere sürekli çevirip item düşürmeniz gerekmekte. İtem düştüğü zaman Soft ban cezanız kalkacaktır. Aşağıda ki videoda görebilirsiniz.

Lorem ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.

Comments


EmoticonEmoticon