5 Ağustos 2016 Cuma

Instagramda beğendiğim fotoğrafları gizleme

instagramda beğendiğim fotoğrafları gizleme içeriğinde instagramda beğendiğim fotoğraflar görünmesin şeklindeki gelen sorulara cevap vereceğiz. Bildiğiniz üzere Instagram üzerinden kişiler anlık olarak veya tbt etiketini kullanarak eski fotoğraflarını paylaşmakta. Şimdi gelen son güncelleme ile Instagram Stories özelliği ile dahada keyifli hale gelen Instagram'da beğendiğiniz fotoğrafları gizlemek isteyebilirsiniz.

instagramda beğendiğim fotoları kimse görmesin diye kafanızda soru işaretleri olabilir. Instagram üzerinden kişileri takip ederek fotoğraflarını görebiliriz. Ancak Gizli hesap ise takip etme isteğini karşı taraf onaylamadan fotoğraflarını göremezsiniz. Instagram Takip et butonuna bastıktan sonra istek gönderildi yazısı çıkmakta ve karşı taraf isteğinizi onaylarsa o kişinin fotoğraflarını görebiliyorsunuz. Belirli kişileri takip ettikten sonra artık Ana sayfanızda birçok kişinin fotoğrafları çıkacak. Bu takip ettiklerinizin fotoğraflarını, çekmiş olduğu manzara fotoğrafları hoşunuza gidebilir ve beğenebilirsiniz. Ama tamda burada bir sorun var. Beğendiğiniz fotoğrafları sizi takip edenler rahatlıkla görebiliyor. İşte tam bu sırada instagramda beğendiğim fotoğrafları gizleme yöntemi var mı sorusu akıllara geliyor.

instagramda beğendiğim fotoğrafları gizleme yöntemi var mı ?


Instagramda beğendiğiniz gönderileri silme işlemi yapabileceğiniz gibi gizleme işlemi de yapabilirsiniz. Instagram üzerinden ana sayfada dolaşırken hoşunuza giden bir fotoğraf gördüğünüzde ekrana çift dokunarak beğenme işlemi yapabilirsiniz. Bu beğenme işlemini yapabilirsiniz ancak bu beğenilerinizin arkadaşlarınız tarafından görüleceğini aklınızda bulundurun.

Instagram uygulaması açıkken en alt barda yer alan Kalp butonuna dokunduktan sonra ve açılan pencereden Sol taraftaki Takip yazısına dokunduğunuzda, arkadaşlarınızın beğendiği fotoğrafları görebilirsiniz. Bu kısımda diğer arkadaşlarınızın beğendiği fotoğrafları görebildiğiniz gibi o kişilerde sizin beğendiğiniz fotoğrafları görecektir.

EĞER instagramda beğendiğim fotoğraflar görünmesin, instagramda beğendiğim fotoları kimse görmesin diyorsanız yapabileceğiniz az da olsa bir yöntem var. Instagram profilinize girin ve sağ üstteki 3 noktalı menü tuşuna dokunun. Açılan ayarlar kısmından Hesap menüsü altında yer alan "Beğendiğin Gönderiler" kısmına ulaşınız. Burada daha önce beğendiğiniz fotoğraflar yer almakta. Burada sizi takip edenlerin görmesini istemediğiniz fotoğrafa dokunarak o fotoğrafa ulaşabilirsiniz. Fotoğrafın altında yer alan kırmızı kalbe dokunarak beğeniyi geri alabilirsiniz. Daha sonra daha etkin çözüm bulunursa size ileteceğiz.

Instagramda beğendiğim fotoğrafları gizleme

Lorem ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.

7 yorum:

 1. Beğendiğim hiç bir şeyi takipcilerimin görmesini istemiyorum tez zamanda bi çözüm getirilmesini istiyorum Tşkrler

  YanıtlayınSil
 2. Ben bazı takipcilerimin fotolarımı görmesini istemiyorum ama engellemeden ve çıkartmadan bu mümkün mü? ?

  YanıtlayınSil
 3. Begendiğim hiçbir fotoğrafın takipçilerimde dahil kimsenin görmesin istemiyorum lütfen buna en kısa zamanda çözüm getirin

  YanıtlayınSil
 4. Beğendiğim resimleri videoları kimsenin görmesini istemiyorum lütfen buna en kisa zamanda bir çözüm bulun

  YanıtlayınSil
 5. Beğendiğim resimleri videoları kimsenin görmesini istemiyorum lütfen buna en kisa zamanda bir çözüm bulun

  YanıtlayınSil
 6. tam bir oç sun boş muhabbete yazı yazmışssın kazandıgın para haram olsun

  YanıtlayınSil
 7. KOCAMAN SAYFA YAPMIŞ BİLGİ VERİYORUM İDDİASINDA BULUNUYORSUN.BİRDE BAŞLIK YAZMIŞSIN BEĞENİ GİZLEMEYİ AÇIKLIYORUM DİYE SONRADA TUTUP BEĞENİYİ KALDIRMAYI TARİF EDİYORSUN.BU YORUMU ONAYLAMAYACAKSINDIT AMA İÇİMDE KALMASIN DİYE YAZDIM ALLAHIN EMBESELİ

  YanıtlayınSil


EmoticonEmoticon