10 Ağustos 2016 Çarşamba

Google Talk Kimlik Doğrulaması Başarısız Oldu ( Google Talk Hatası )

Google Talk Kimlik Doğrulaması Başarısız Oldu hatası bazı kullanıcıların canını oldukça sıkabilir. Google Talk Hatası sorunu özellikle çok uygulama yükleyenlerin karşısına çıkmakta ve uygulama indirmesi yarıda kesilen kullanıcılar bu işletim sisteminden soğuyabilmekte.

Eğer sizde Akıllı telefonunuzdan uygulama indirirken Google Talk Kimlik Doğrulaması Başarısız Oldu şeklinde bir hata alıyorsanız bu sorunun çözüm yolunu muhakkak merak ediyorsunuzdur. Bu sorunun çözümünü uygulamayı rahatça indirmek isteyen kullanıcılar aramakta. Böyle bir Google Talk hatası ile karşılaştığınızda format atmayın. Bu sorunu basit bir yol ile çözebilirsiniz.

Google Talk Kimlik Doğrulaması Başarısız Oldu

Google Talk Kimlik Doğrulaması Başarısız Oldu çözümü


ÇÖZÜM 1:

Ayarlar > Uygulamalar > Tümü kısmına giriş yapınız. Burada Google Play Store uygulamasını bulup içerisine giriniz. ( bu işlemi yapmadan önce Play Store'a tanımlı Gmail hesabınızın kullanıcı adını ve şifresini bir yere not edin ) Ardından bu açılan ekrandan Verileri temizle ve Önbellek temizle işlemlerini yapın. Bu Google Play Store için yaptığınız aynı yöntemi, uygulamalar kısmında bulunan Google uygulaması içinde yapın.

Ardından Google Talk hatası sorununuz çözülecek ve Google Talk Kimlik Doğrulaması Başarısız Oldu hatasını görmeyeceksiniz. Bu çözüm yolundan sonra halen sorun yaşıyorsanız yedeklerinizi alarak telefonunuza format atmayı deneyin.

ÇÖZÜM 2:

İlk olarak telefonunuzu kapatıp açın. Telefonunuz açıldıktan sonra telefonunuzun tarih ve saat kısmına giriş yaparak tarih ve saati yeniden düzenleyin.

ÇÖZÜM 3:

Ayarlar > Hesap > Google kısmına gidiniz. (Burada tanımlı olan Google Gmail hesabınızın k.adı ve şifresini bir yere not edin.) Ardından buradaki Google hesabınızı kaldırın ve kaldırdıktan sonra Play Store'a giriş yapıp tekrar Google hesabınızı ekleyin.

Lorem ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.

1 yorum:


EmoticonEmoticon