5 Ağustos 2016 Cuma

Google Play Store df-dla-15 hatası ve çözümü

df-dla-15 hatası nasıl çözülür ? Google Play Store market uygulaması ile Android cep telefonunuza binlerce oyun ve uygulamayı yükleyebilirsiniz. Binlerce uygulamanın yer aldığı bu market uygulamasında bazen istemediğiniz hatalar çıkabiliyor ve bunlar oldukça can sıkıcı olabiliyor. Bu can sıkıcı hatalardan biriside Google Play Store df-dla-15 hatası oldu. Google Play Store açılmıyor şeklinde de sitemleri bulunan kişiler bu hataya da rastlayabilir.

Google Play Store df-dla-15 hatası da diğer hatalar gibi can sıkıcı olabilmekte. Bu hata nasıl çözülür sorusununda cevabını aşağıda sizlerle beraber bulacağız. Google Play Store uygulamasının ön belleğinde zamanla aşırı birikme olabiliyor ve buda uygulamanın verimli çalışmasına engel oluyor. Bu tarz hatalarda önbellek temizliği yapmak uygulamayı rahatlatmak açısında faydalı olacaktır.

Google Play Store df-dla-15 hatası nasıl çözülür ?


Play Store uygulamasında bu hata çıktığında aşağıdaki adımları uygulayın. Ayarlar > Uygulamalar > Tümü kısmına gidiniz ve buradan Play Store uygulamasını bulun. Ardından açılan pencereden ön belleği temizle seçeneğini uygulayın. Bu işlemi yapıktan sonra telefonunuzu kapatıp açın sorun çözülecektir.

Google play store df-dla-15 hatası

Lorem ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.

1 yorum:

  1. ya bunları bu yöntemle çözebilen var mı? bunları yaptım diye bu hatayı alıyorum çözüm diye aynı şeyi veriyosunuz

    YanıtlayınSil


EmoticonEmoticon