13 Ağustos 2016 Cumartesi

Gizli Numaradan Arayanı Bulma, Gizli Numara Nasıl Öğrenilir ?

Gizli numara öğrenme

Gizli Numaradan Arayanı Bulma sayfamızda sizlerle beraber Gizli numara nasıl öğrenilir konu başlığını inceleyeceğiz. Gizli Numara Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom üzerinde sıklıkla kullanılmakta ve bazı operatör kullanıcıları Gizli numaralardan rahatsız olmakta ve bunları engellemekte. Tabi normal numara engelleyebildiğiniz gibi Gizli numarayı da engelleyebiliyorsunuz.

Bu sayfamızda Gizli numara nasıl engellenir konusundan bahsetmiştik. Tabi bu numaralar sürekli sizi rahatsız edebilmekte ve bizde bu numaraları engelleyebiliyoruz ancak insan ister istemez bu numaranın kime ait olduğunu merak etmiyor değil. Gizli Numaradan Arayanı Bulma konusunda şunu şunu yapın kesin öğrenirsiniz diyebilecek bir durum yok ancak yinede yöntemleri var.

Bazen siz, bazen aile bireylerinizden birileri veya kız arkadaşınız gizli numara ile rahatsız edilebilir. Gizli numara ile arayacağı kişiyi sürekli meşgul eden kişiler, numaralarının bulunabileceğinden çoğu zaman habersiz olabiliyorlar. Cep telefonu operatörlerinin bazıları web sitelerinden bunu öğrenebilme fırsatı vermekteler.

Eğer sizi rahatsız etmemelerini istiyorsanız telefon numaranızı gizli numara aramalarına kapatabilirsiniz ve bir daha kimsenin sizi özel numaradan aramamasını sağlayabilirsiniz. Eğer sizi gizli numara ile arayıp size çok rahatsızlık veren biri olursa savcılık bu konuda size yardımcı olabilir, başvurmanızda fayda var.

Gizli Numara Nasıl Öğrenilir

Gizli Numaradan Arayanı nasıl öğrenebilirim ?


Bu bilgiyi öğrenmek için yapabileceğiniz bir durum yok. Eğer bir gizli numara tarafından sürekli tehdit, şantaj, taciz içerikli mesaj ve aramalar alıyorsanız bu gizli numarayı engelleyebilirsiniz. Ama engellemeden önce gizli numara kim öğrenmek istiyorsanız yapmanız gereken savcılığa suç duyurusunda bulunmak. Bunun dışında operatörler sizinle gizli numara paylaşımı yapmaz. Hiç operatörünüze gidip bunu sormayın bile. Çok rahatsız olduysanız bu gizli numarayı savcılığa verebilir hem suç duyurusunda bulunmuş olursunuz hemde o kişinin kim olduğunu sonunda öğrenmiş olursunuz.

Turkcell operatöründe 1,49 TL'lik paket bulunmaktadır. Bu paketi satın aldığınız taktirde sizi arayan gizli numarayı bulabilirsiniz. Paket falan almakla uğraşmak istemiyorsanız, özellikle TV reklamlarında sıkça gözüken sonu 80'li olan hizmetleri arayabilirsiniz. Gizli numaradan arayanı bulma servisi sunan 80'li hizmetler ücretlidir haberiniz olsun.

Gizli Numaradan Arayanı nasıl öğrenebilirim Türk telekom


Öğrenebileceğiniz bir yöntem var. Türk Telekom gibi online işlemler sunan operatörünüz var ise Online işlemlere giriş yapın bilgisayarınızdan ve Lira işlemleri > Harcama detayları kısmına ulaşın. Bu harcama detayı kısmında sizi en son arayan ve  sizin aradığınız numaralar bulunacaktır. Burada arayan gizli numarayı görebilirsiniz.

Türk telekom gizli numara bulma

Gizli Numaradan Arayanı nasıl öğrenebilirim Vodafone


Vodafone.com.tr adresine giriş yapın ve Online Self Servis'e giriş yapın. Bu servise giriş yapıktan sonra TL İşlemlerim kısmına tıklayın ve Altta açılan menüden Kullanım Detayı seçeneğine tıklayın.

Vodafone gizli numara nasıl bulunur

Bu açılan kısımda Özet, Analiz ve Detay seçenekleri yer alır. Burada işimize yarayan detay seçeneğinidir. Detay yazısına tıklayın ve sizi arayan son numaralar görünecektir burada arayan gizli numarada görünecektir.

Lorem ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.

17 yorum:

 1. Play store ye girmek istiyorum

  YanıtlayınSil
 2. vodafoneda olmuyor

  YanıtlayınSil
 3. Wodafone olmuyo yalancı

  YanıtlayınSil
 4. Herşey düzgün çalışıyor eline koluna sağlık hesap no gönder para atayım abi 😂😂

  YanıtlayınSil
 5. Faturalı türktelekom var mıdır?

  YanıtlayınSil
 6. Faturalı hat içinde bi yardım lütfen

  YanıtlayınSil
 7. Dayı o yöntemi denedim de gözükmüyor nasıl yaptıysa Arayan Numara Yok diyor ?
  nasıl bulacağımı bilen varsa lütfen yardımcı olun !

  YanıtlayınSil
 8. vodafone faturalı da denedim olmuyor gözükmüyor 20.04 de aradı 20.04 de arama yok göstermiyor kafayı yicem

  YanıtlayınSil
 9. Vodafone göstermiyor

  YanıtlayınSil
 10. Bimcell yokmu kardes

  YanıtlayınSil
 11. Bende telefon numarası çıkmıyor neden

  YanıtlayınSil
 12. Vodafonda hiç bitir şekilde olmuyor diğer oparetörlerdede olmadığınada inanıyorum

  YanıtlayınSil
 13. Faturali oldugum icin tl islemleri diye bir sey gorunmuyor

  YanıtlayınSil
 14. Cevap verin olmuyor

  YanıtlayınSil


EmoticonEmoticon