26 Ağustos 2016 Cuma

Facebook Messenger Kişiler Yükleniyor Hatası

Facebook Messenger kişiler yükleniyor hatası. Facebook basit tasarımlarla başladığı Sosyal Medya işini, yıllar geçtikçe geliştirmekte ve ekstra uygulamalar ile özellikle Mobil alanda otoriterliğini sürdürmek istiyor. Daha önce Chrome veya Facebook uygulamasından mesajlaşabiliyorken, Facebook bir karar verdi ve mesajlaşma uygulamasını ayrı olarak sunmaya başladı.

Facebook Messenger olarak sunulan bu ayrı uygulama bazı kullanıcılar tarafından sevildi bazıları tarafından sevilmedi. Mesajlara ulaşmak için zorunlu tutulmasından dolayı bu kadar çok kullanıcı sayısı oldu. Tabi bu kadar çok kişi kullandığı için bazı hatalarda göze batabiliyor. Özellikle Facebook Messenger Aktif Online kısmına geldiğimizde "Kişiler yükleniyor" şeklinde bir hata karşımıza çıkmakta. Bu hata geldiğinde Kişiler yükleniyor yazısını beklediğinizde bu kişiler yüklenmez yani boşu boşuna beklemeyin.

Facebook Messenger kişiler yükleniyor çözümü için yapmanız gereken bazı adımlar var. Bu adımları uyguladığınız taktirde bu sorunu çözmüş olacaksınız. Bu tarz sorunlar illa ha ki olacaktır. Bu tarz sorunlar nasıl oluşuyorsa elbet çözüm yolu da bulunuyor.

Facebook Messenger kişiler yükleniyor hatası ve çözümü 


İlk olarak telefonunuzun bağlantısını kontrol edin. Eğer bağlı olduğunuz internet veya mobil veriden tam olarak internet bağlantısı gelmiyor ise bu sorunla karşılaşabilirsiniz. Eğer Wifi'ye bağlıysanız Mobil veriye geçin, veya Mobil veriye bağlıysanız Wifi'ye geçin. Bağlantı tabanlı bir sorun değilse aşağıdaki yöntemi deneyin.

Telefonunuzdan Ayarlar > Uygulamalar > Tümü kısmına ulaşınız. Burada Messenger uygulamasını bulup içerisine giriniz. Açılan pencereden Verileri Temizle butonuna dokunarak verilerin temizlenmesini sağlayın. Ardından messenger uygulamanızı açın. İlk açılışta kullanıcı adı ve şifrenizi isteyecektir, bilgilerinizi girin ve tekrar Facebook Messenger kişiler yükleniyor hatası verip vermediğini kontrol edin.

Facebook Messenger Kişiler Yükleniyor

Lorem ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.

1 yorum:

  1. android 7 kullanicisi7 Ekim 2016 00:29

    çok teşekkür ederim faydalı bir paylaşım olmuş. android 7 kullananlar Ayarlar\Uygulamalar\Messenger\Depolama kısmından verileri temizle diyerek halledebilirler.

    YanıtlayınSil


EmoticonEmoticon