18 Ağustos 2016 Perşembe

Bae Ne Demek, Bae Nedir ve Neden Kullanılır ?

Bae Ne Demek sayfamızda sizlere içerik sunmaya çalışacağız. Kısaltma dünyası yaşadığımız şu zamanlarda sohbetlerde bile kısaltmalar kullanıyoruz. Ok, Tmm derken Türkçemiz kötü bir hale gitmeye başladı. Bae hashtagide bir kısaltma ancak İngilizce kökenli olduğu için endişe etmemize gerek yok. Bae ingilizce kökenli bir kısaltma ancak ülkemizde de bazı Instagram kullanıcıları tarafından etiket olarak tercih edilmekte.

Instagram'da genel kalıplarda kullanılan hashtagler var. Mesela instagood şeklinde yapılan etiketler az çok tahmin edilebiliyor. Ancak #bae şeklinde yapılan etiketlerin anlamını tahmin etmek oldukça zor. Durum böyle olduğu için bae ne demek sorusu çoğalarak katlanıyor ve sorulmaya devam ediyor. Eğer sizde arkadaşınızın fotoğrafının altında bu etiketi gördüyseniz altta ki başlığı okumanızı tavsiye ediyorum.

BAE Ne demek ?


Dilerseniz ilk olarak bu kısaltmanın açılımını inceleyelim. Bae hashtaginin açılımı before anyone else. Şimdi kardeş bize ingilizcesimi lazım Türkçesini söylesene diyebilirsiniz. Türkçesi'de o etiketlediğiniz kişinin " daima herkesten önce" geldiğini dile getirmenin hashtage bürünmüş halidir. Sizde bu etiketi Instagram'da herkesten önce geldiğini düşündüğünüz arkadaşınız ile fotoğrafın altına koyabilirsiniz.

Bae Ne demek

Lorem ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.

Comments


EmoticonEmoticon