15 Ağustos 2016 Pazartesi

Aynı Uygulamadan 2 Tane Kurma ( Android )

Android telefonda aynı uygulamadan 2 tane kurma işlemi oldukça merak edilmekte. Uygulamalar için başvurduğumuz market olan Google Play Store, aynı uygulamadan bir tane indirmemize müsaade etmekte. Google Play Store üzerinden uygulamayı indirdikten sonra ya güncelleyebiliyoruz yada kaldırabiliyoruz ikinci kurmamıza izin vermiyor. Ancak bazı kullanıcılar aynı uygulamadan 2 tane kurma konusunu merak ettiğini söyledi.

Telefona Aynı Uygulamadan 2 Tane Kurma işlemi için yardımcı olabilecek uygulama bulunmakta. Bu işlemi yapabilmeniz için size yine Play Store'dan bir uygulama yardımcı olacak. Paralel Space adlı uygulama bu işlemi yapabilmek için başvurabileceğiniz bir uygulama olacaktır.  Bu Android uygulaması tıpkı Bilgisayarda Wmare ile yapılan sanal makine işlemini telefonunuzda yapmakta.

Telefona Aynı Uygulamadan 2 Tane nasıl kurulur ?


Parallel Space uygulamasını kullanarak aynı telefonda 2 farklı Facebook uygulaması kurabilir ve Aynı telefonda 2 farklı Clash of Clans kurarak daha hızlı hesap kasma işleminizi yapabilirsiniz.

 Buraya tıklayarak uygulamayı cihazınıza kurabilirsiniz. Uygulamayı indirip kurduktan sonra açılış ekranında size klonlamak istediğiniz uygulamayı sunmakta. İstediğiniz uygulamanın üzerine tıklayarak o uygulamanın telefonunuza klonlanmasını sağlayabilirsiniz. Kısa bir bekletmenin ardından uygulama klonlanmakta ve 2.hesabınızı kullanabilir hale gelmektesiniz. Klonladığınız uygulama ana ekranınıza gelmekte ve 2.hesabınızla giriş yapabilmektesiniz.

Aynı uygulamadan 2 tane kurmak

Lorem ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.

Comments


EmoticonEmoticon