25 Temmuz 2016 Pazartesi

Prisma Uygulamasındaki Logo Nasıl Kaldırılır ?

Prisma uygulaması ile ilk olarak iOS kullanıcıları tanıştı ve Instagram ortamında birçok kullanıcı bu uygulama ile çekilmiş fotoğraflarını arkadaşları ile paylaştı ve diğer kullanıcılarda bu işlemi merak etmeye başladı ve bu uygulamanın adını sormaya başladı. iOS kullanıcıları da uygulamanın adının Prisma olduğunu söyledi ve Android kullanıcıları da hemen Play Store'da aramaya başladı, ama o da ne ? Resmi uygulama yok. Onun yerine bir çok farklı uygulamalar fake uygulamalar yayınlanmış.

Kısa sürede iOS tarafında popüler hale gelen bu uygulamanın yapımcıları kısa süre içerisinde Android sistemler için kolları sıvadı ve ilk olarak APK olarak yayınladı ve kısa süre içerisinde de Play Store üzerinden yayınladı. Eğer uygulamayı daha indirmediyseniz buraya tıklayarak Play Store'dan yükleyebilirsiniz. Modern filtreler ile donatılmış bu uygulama ile harika filtreler ve fotoğraflar yapabilir ve arkadaşlarınız ile bu fotoğraflarınızı paylaşabilirsiniz.

Uygulama ilk olarak yayınlandığında Kaydet butonu yoktu ve Prisma tekrar bir güncelleme ile bunu getirdi. Kaydet butonunun yanı sıra Instagram, Facebook'ta paylaş gibi butonlarda yer almakta. Her şey güzel hoş fotoğrafımızı güzel efektler verdik ama sizi bekleyen bir sürpriz var. Fotoğraflarınızın sağ altında PRİSMA logosu yer almakta ve bu uygulamanın hakkı da olduğunu düşünüyorum ancak kişisel fotoğrafımızda kocaman Prisma logosu yer alması göze hoş gelmiyor. Şimdi gelin beraber bu logoyu nasıl kaldıracağımızı öğrenelim.

Prisma Uygulamasında Logo Kaldırma nasıl yapılır ?


Aslında Ayarlar kısmından kolayca ulaşabilirsiniz ancak terim farklı olduğu için aşina olamayabilirsiniz. Prisma uygulamasının Ayarlar kısmına giriniz. Seçenekler arasında "Add Watermark " şeklinde bir ibare yer alacaktır. Sadece bu seçeneğinin butonunu kaydırarak pasif hale getirin.

İşlem bu kadardır.

Prisma logo kaldırmaPrisma logo kaldırma

Lorem ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.

Comments


EmoticonEmoticon